Onze nieuwe garage VIER ZILVEREN JUBILARISSEN 5 De smeerkuil in onze garage. Hier over rijdt de auto de man niet, maar rijdt over de man heen (gelukkig). draaiende motoren via een slangen systeem." Tot zover deze werknemer. U ziet, onze nieuwe garage blijkt in vele opzichten een succes te zijn. De heer Eerbeek met zijn echtgenote voor het hoofdkantoor, toen hij op 1 maart door de directie werd ontvangen in verband met zijn zilveren jubileum. Vrijdag 19 maart om half vijf zullen in de Gijsbreghtkelder drie zilveren jubila rissen worden gehuldigd, te weten de heren: C. Vermeer, spoelplaats; C. J. Meijer en P. van Groen, beiden werk zaam op de bottelarij. C. Vermeer C. J. Meijer P. van Groen auto waar je onder ligt, vast te klemmen, wanneer ergens een deur open gaat. Verschrikkelijk, wat kon het tochten in de oude garage. Hier kwam nog bij dat de verwarming daar vaak kapot was. Nog een belangrijk punt is, dat het wer ken zoveel prettiger is geworden, omdat je alles bij de hand hebt. Je hoeft nu niet meer van de ene hoek naar de andere te lopen voor een klei nigheid. Deze werkplaats is echt effi ciënt ingericht. Een belangrijk punt is de aandacht die er is besteed aan de mogelijkheden voor een goede persoonlijke verzorging. Er is een keurige kleedkamer voorzien van douche en wastafels met koud en warm water. Ook bezitten we een mooi schaft lokaal. Dit alles wordt zeer gewaardeerd door de veertien werknemers die hier dagelijks plezier van beleven. Technisch zijn we er ook flink op voor uit gegaan. Hadden we in de oude garage alleen een brug, nu kunnen we gebruik maken zowel van een brug als van een aparte smeerkuil. Een technisch snufje van deze smeerkuil is, dat bij het omdraaien van de licht schakelaar niet meteen het licht gaat branden, maar dat eerst ongeveer 3y2 minuut eventueele koolmonoxide wordt afgezogen. Een nog te verwezenlijken verbetering is het direct afzuigen van uitlaatgassen van Op bijgaande foto's ziet u onze nieuwe garage, waar de heer J. Wimmers de scepter zwaait. In september jl. werd deze ruimte in gebruik genomen. Leveranciers, die het weten kunnen, De garage heeft niet te klagen over ge brek aan belangstelling. zeggen dat het een van de mooiste gara ges is van Amsterdam. Hier worden alle voorkomende werk zaamheden verricht aan ons uitgebreide wagenpark, zoals reparaties, revisies enz. Om u een indruk te geven hoe uitge breid deze werkzaaheden kunnen zijn, moet u weten, dat zo'n 29 vrachtwagens, 14 aanhangers, 17 busjes, 131 personen auto's, 13 heftrucks en 20 lorries hier in onderhoud zijn. Wij vroegen aan de voorman, de heer P. Smet, wat hij zoal van de nieuwe garage vond: „Allereerst hoef je je niet meer aan de

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 5