Vakantiehuisjes Finale klaverjas- toernooi iGef Agenda ONS leven in de brouwerij In maart hopen wij alle huurders de pa pieren te overhandigen om een vakantie in een van onze huisjes kunnen door te brengen. Deze papieren krijgt u pas als u in het bezit bent van een geldige kampkaart; zorg daar dus voor. Nog vrij zijn: Pasen Weekend Weekend Weekend Vakantie Egmond 6 pers. 1 1 2 1 2 1 Maartenzee 6 pers. 5 5 5 5 5 pers. 1 4 3 3 1 1 Ommen 4 pers. 30/4- 2/5 8-9 mei 15-16 mei 22/5- 5/6 5/6-19/6 19/6- 3/7 3/7-17/7 1 17/7-31/7 31/7-14/8 14/8-28/8 28/8-11/9 5 4 Weekend 18/9 - 19/9 en 25/9 - 26/9 zijn nog geheel vrij! pers. 1 1 1 1 Dit jaar waren wij in staat, op een voortreffelijke wijze de kwalificatie ronden van ons toernooi door te werken. Iedere avond was letterlijk iedereen aanwezig en de ploegen waren geladen met een strijdlust, waarvan de spanning op de gezichten te lezen stond. Mede door al deze medewerking hadden zich voor de finale geplaatst de volgende ploegen: Labora 1ste prijs, N.A.S.- Noord 2de prijs, S.B.E.H. 3de prijs, Eigen Haard 4de prijs, A.S.S.V. Dames 5de prijs, Op Hoop van Zegen 6de prijs en de Hollebonen de marsenprijs. Met een uitgenodigde ploeg de Batco als te genstander van de Hollenbonen, begon nen de eerste zes ploegen op vrijdag 12 februari om 20 uur aan de strijd die vlot verliep. Om 23 .00 uur gingen wij naar de Gijs- brechtkelder waar de heer Struiksma de prijzen uitreikte. Hij kon de vereniging Eigen Haard de wisselbeker ter hand stellen. Nadat de heer Struiksma het Bingo spel had uitgelegd, werd er een spelletje gedaan. Onder het genot van een heerlijk glaasje kwam iedereen in de juiste stemming. En toen de klok het middernachtelijk uur ver had overschre den gingen allen voldaan huiswaarts. I. Arents De heer Struiksma reikt de wisselbeker uit. Do. 25/2 beginnerscursus plaatselijk letsel spalkverbanden Vrij. 26/2 - biljartavond biljartver. AB clubavond klaverjasver. avond veilig rijden met AB behandeling ongevallen op de weg -j- beademings methoden Za. 27/2 - landelijke opleiding LOTUS Di. 2/3 - cursus Technisch Engels Wo. 3/3 - BZB-oef. bedrijfsbrand weer bedrijfsschool - Neder lands 6 bedrijfsschool - Soc. Aardr. 2 beginnerscursus EHBO-BB kunstm. beademing filmvertoning beginnerscursus Do. 4/3 - EHBO-AB bloedingen drukpunten bij id. Vrij. 5/3 - biljartavond biljartver. AB clubavond klaverjasver. AB ledenvergadering reisver- eniging AB (zie elders in dit Spongat) SLUITING AANMEL DING deelneming aan het bedrij f skla ver j astoernooi Za. 6/3 viswedstrijd voor de leden van de visver. AB te Kol- horn, Wieringermeer Di. 9/3 cursus Technisch Engels Wo. 10/3 - bedrijfsschool - test grond stoffen bedrijfsschool - rep. re kenen beginnerscursus EHBO-BB vervoer kantelmethode beginnerscursus Do. 11/3 -EHBO-AB als EHBO 10/3 Vrij. 12/3 - biljartavond biljartver. AB BEDRIIFSTOERNOOl klaverjassen Za. 13/3 - landelijke opleiding LOTUS instruktiemiddag BO/IO-kader In dienst gekomen: J. A. C. van Duynhoven, Helmond Gomez Rejas, Expeditie M. Lopez Pita, Expeditie Mej. H. M. de Best, Poviet Mej. K. Knitter, Poviet J. G. M. Verdiesen, Timmerwerkplaats N. A. A. Meekel, Bouwvakken G. Melchers, Smederij Mevr. C. C. Wentzel, Algemene Dienst J. J. Exposito Marcelino, Bottelarij M. P. Exposito Marcelino, Bottelarij Onze dienst verlaten: J. L. Tijssen, Bouwvakken Rubio Serra, Legerkelder G. J. Abbes, Tariefbureau W. P. P. S. v. Beurden, Bruikl. Biertapinst. K. H. Coerse, Expeditie H. F. Pik, Thuisverbruik Geboren: Sjierk, z. v. h. echtp. G. Beuker-de Boer (Portiersloge Fabriek) Maria Wilhelmine, d. v. h. echtp. R. Pas- toriza Garcia (Legerkelder) Eric Jan Pieter, z. v. h. echtp. J. P. Simek- Man (Bottelarij) Marcus Antonius Hubertus, z. v. h. echtp. De Bekker-Dorbeck 4

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 4