Sportvissen heerlijke sport Reuzen kist en dito fles Zei! vereniging In memoriam Vakantiehuisjes <on of ONS leven in de brouwerij De wekker was gesteld op zes uur, maar om vijf uur was ik al wakker. Ik ben toen maar opgestaan om mijn visspullen gereed te maken. Nauwelijks gunde ik mij de tijd voor een bak koffie. De ther mosfles werd gevuld, boterhammen in de tas, bromfiets uit de stalling en toen op naar de polder, veertig km buiten Am sterdam, op naar de snoek. Het was november, de lucht was vol sterren en de temperatuur tegen het vriespunt. Ik kwam dan ook koud, maar popelend van ongeduld, bij mijn visstek aan. Ondanks de duisternis vond ik mijn bootje (nou ja, bootje, meer dan enkele planken is het niet) en na een half uur roeien was ik op de juiste plek. Daar in dè inham verschalkte ik nogal eens een snoekje, maar deze morgen lukte het niet. Na twee uur had ik nog niets ge vangen, zij het dan ook dat ik steeds naar een andere inham was gegaan. Toen, plotseling, weg waren mijn drij vers. Je staat er op te wachten, maar ieder keer verrast het je weer. Ik sloot de beugel van mijn molen en controleer- de de reeds afgestelde slip. Mijn drijflijn wees de plek aan waar de drijvers waren verdwenen. En ja, daar zag ik ze: ze stonden onder water. Ik wachtte vijf, tien mniuten. Ik gooide een kluit op de drijvers en daar ging het spul. Beet dus. Moest ik nu slaan en missen of afwach ten met de mogelijkheid dat een klein snoekje de dreg slikt en na de keel operatie niet meer teruggezet kan wor den. Ik besloot te slaan, draaide de lijn strak en sloeg vast. Ach, lieve, een enor me draaikolk en daar ging hij, alsof hij raketaandrijving had - zestig, zeventig meter, toen kon de slip hem houden. Hij rukte zo hevig aan de lijn dat mijn top- eind op het water kletste en de slip gierend opnieuw afliep. Trillend over al mijn leden en hevig transpirerend hebben wii gevochten, heel lang Mijn onderlijntje en mijn snoek heb ik niet meer gezien, maar ik kom terug. Sportvissen is werkelijk een heerlijke sport. P. Smit W5TEI Het zal niet ieder die de Nieuwjaars receptie heeft meegemaakt zijn opgeval len dat de enorme bierkist die voorin de zaal stond op luchtbanden is gemon teerd. Hij kan achter een auto worden gehangen en vormt dan tezamen met de reuzenfles die erin ligt een blikvanger die men niet licht over hoofd ziet. Als tennissers naar de tennisbaan gaan, houdt dit in dat de zomer in het land komt. Wordt het zomer, dan lokt ook het water en kan men zich heerlijk ont spannen door te gaan zeilen. Wilt u hier meer van weten, kom dan eens praten met de heer E. Gravesteijn (technische dienst) tel. 219. 28 januari 1965 is overleden me- iw H. Beldman-Bijster. H. F. Piek, Thuisverbruik Gehuwd: D. Delgado Garcia (Bott.) met mej. C. R. Servando Correa C. Rey Fernandez (Bott.) met mej. M. Fer nandez Fernandez J. Hemelaar met Mej. W. S. Verboom, beiden werkzaam bij het filiaal Rotterdam Geboren: Antonio, z. v. h. echtp. A. Camacho Iba- nez-Munoz Rodriguez (Bott.) Cornelis, z. v. h. echtp. J. J. Kemperman- van Zandwijk (Bott.) Hendrik Johannes, z. v. h. echtp. J. Gem- ser-Runia (Mach. werkpl.) Petra Maria Gerarda, d. v. h. echtp. Kem- peners-Rademakers (Heerlen) We weten natuurlijk niet waar u heen gaat met vakantie. Toch willen we u een bijzondere vraag stellen omdat we uit ervaring weten dat u dit vaak vergeet en er op het laatste praktisch geen tijd meer is om alles nog in orde te krijgen. „BENT U AL IN HET BEZIT VAN EEN GELDIGE KAMPKAART en voor het buitenland EEN GELDIG PASPOORT? Vraag een en ander op tijd aan; dat is NU. Vervolgens gaan we naar onze vakantie huisjes kijken. Het gaat hard, we krijgen heel wat aanvragen en we hebben zelfs al enkelen moeten afwijzen. Wiit u weten wat nog vrij is? Egmond Maartenzee Ommen 6 pers 4 pers. 3 pers. 22/5-5/6 5/6-19/6 19/6-3/7 3/7-17/7 17/7-31/7 31/7-14/8 14/8-28/8 28/8-11/9 Lang weekend (Pasen) Lang weekend (30/4-2/5) 5 5 5 1 4 1 1 2 2 Prijzen: Egmond 25,-; Maartenzee 30,- en Ommen 5,- per persoon (per bed) Gewone weekends (zaterdag/zondag) resp. 15,—; 20,— en 3,25. O VI ln dienst gekomen: H. C. Ochse, Smederij F. Barbeito Gonzalez, Bottelarij D. Delgado Garcia, Bottelarij A. Qijada Garcia, Bottelarij P. Rebollo Garcia, Bottelarij G. Versteeg, Bottelarij F. G. Henke, Bottelarij G. Alvarez Martinez, Bottelarij R. A. Cao Pais, Bottelarij D. Parra Perez, Bottelarij J. Verao Rodriguez, Bottelarij W. J. G. v. d. Heuvel, Thuisverbruik M. J. J. van Lier, Thuisverbruik C. J. Valkenaars, Helmond Mej. J. Th. W. Jacobs, Helmond A. H. Zwart. Tapkelder A. de Jong, Mouterij L. F. Nijpels, Bedrijfs- en Budgetadm. L. K. L. Gevaert, Loonadm. Uit dienst: A. Groenbos, Bottelarij G. Da Costa, Bottelarij L. Garcia Garcia, Bottelarij M. C. v. d. Wetering, Rotterdam V. C. Fernandez Nosti, Spoelplaats M. H. Rost, Expeditie J. W. O. Bierenbroodspot, Cartonnage C. P. Neefjes, Bedrijfs- en Budgetadm. E. Fischer, Bedrijfs- en Budgetadm. Mej. R. H. M. Haans, Loonadm. F. B. Opdam, Reklame Mej. Y. J. M. Oude Meilink, kantoor Hengelo 4

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 4