Afscheid H. A. Stomps Dankbetuiging Verklaring VAKANTIEHUISJES Jubileum G. B. Halenbeek Warme maaltijden In het vorige nummer hebben wij u reeds verslag gedaan van het afscheid van de heer Stomps. Het was te laat om nog foto's te kunnen opnemen; enkele opnamen laten wij u hierbij zien. Ir. R. van Marwijk Kooy spreekt de heer Stomps toe. Deze was in gezelschap van zijn echtgenote, zijn zoon en schoondochter Terugziende op mijn afscheid van de brouwerij mag ik u ook namens mijn vrouw via Het Spongat dankzeggen voor uw medeleven en uw prachtige cadeau. Het is voor mij een onvergetelijke dag geworden niet alleen door de aanwezig heid van velen uwer maar ook door de hartelijkheid waarmee dit gepaard ging. Dit afscheid was voor mij een waardig besluit van mijn werk aan de brouwerij en ik zal daaraan dierbare herinneringen bewaren. Ik hoop dat het u allen goed mag gaan. Met vriendelijke groeten, A. H. Stomps De heer Eppo Doeve schetst de heer Stomps. (Vervolg van pag. 1) Een en ander heeft geleid tot de navol gende samenstelling van de onderne mingsraad: Bottelarij H. Fleurbaay L. M. Spijker Expeditie J. Polderman P. A. Petrus Overige afdelingen A. A. Binnekade P. G. van Lierop J. J. Kloos Filialen F. A. Hoogesteijn Chefs en beambten Mej. M. Th. Koldijk J. H. Snel Vertegenwoordigers J. P. Rijnbende Laboratoria en Poviet Th. Veenings W. Grande Bazen A. J. Voet Technisch maand personeel F. van Beveren De deelname aan de verkiezingen was praktisch gelijk aan die van 1960, n.l. 66,6%. Tenslotte een woord van dank aan het verkiezingscomité, dat zorgde voor een goed verloop van de verkiezing en voor een zeer snelle uitslag! Onze beste wensen vergezellen dit nieuwe college. B. De leden van de Ondernemingsraad, die bij de onlangs gehouden stemming ge- of herkozen zijn, willen langs deze weg bij de aanvang van de komende zittings periode verklaren dat zij alles in het werk zullen stellen om het vertrouwen waard te zijn dat u in hen heeft gesteld. Tevens willen zij erop wijzen dat u door de verkiezing medeverantwoording draagt voor de verrichtingen van deze raad. Zij hopen en verwachten dat u hen zult steunen in hun werk waarbij zij zich van ganser harte houden aanbevolen voor De loting voor de toewijzing van de vakantiehuisjes heeft inmiddels plaats gevonden. U heeft hierover reeds bericht gehad of zult dit de komende week krijgen. Ook de huisjes in Ommen - vakantie centrum De Junne - komen weer in aan merking voor onze vakantie. De in tekenaars hiervoor weten dit ook reeds. Nog vrij zijn voor de komende vakantie: EGMOND 22/5- 5/6 nog 2 huisjes 19/6- 3/7 nog 1 huisje 3/7-17/7 nog 2 huisjes 28/8-11/9 nog 3 huisjes ST. MAARTENZEE 22/5- 5/6 nog 5 huisjes 5/6-19/6 nog 4 huisjes 19/6- 3/7 nog I huisje 3/7-17/7 nog 1 huisje 14/8-28/8 nog 2 huisjes 28/8-11/9 nog 5 huisjes Voor OMMEN kunt u zich alsnog op geven. Toewijzing zal in alle gevallen plaats vinden in volgorde van binnen komst van de aanvraag. Wij maken u er op attent dat de prijs van de ACHTSTE periode fout in de bekendmaking is gezet en dat deze gelijk is aan de prijs voor de perioden 3 en 4. Over veertien dagen hoort u meer over onze huisjes. De Commissie Op 1 februari 1965 hoopt de heer G. B. Halenbeek de dag te herdenken waarop hij vijfentwintig jaar geleden bij ons be drijf in dienst trad. Na korte tijd op de machinale boekhouding te hebben ge werkt, werd hij in 1941 naar de afdeling expeditie overgeplaatst, alwaar hij tot op heden nog in functie is. Op zijn verzoek zal er geen huldiging plaatsvinden in de Gijsbreghtkelder. Wij wensen de jubilaris reeds thans van harte geluk. Moge hij ook het veertigjarig jubileum in gezondheid vieren. Nogmaals wordt met nadruk verzocht 's morgens vóór tien uur warme maal tijden te bestellen bij de afdeling Per soneelszaken Bedrijf, toestel 440. uw suggesties en opbouwende kritiek! U zult uw vertegenwoordiger in de ondernemingsraad daarvoor stellig we ten te vinden! Dg ]eden van de Ondernemingsraad

Amstel - Het Spongat | 1965 | | pagina 10