r Zo gaat onze vestiging in Helmond eruitzien. Het Ingenieurs- en Archi tectenbureau voorheen J. van Has selt en De Koning liet nevenstaande tekening maken, waarop links te zien is het gebouw met de leger- tanks, in het midden het ketelhuis en rechts de bottelarij. Het bier gaat via de bovengrondse leidingen van het ene gebouw naar het an- dere. De bedrijfsarts nam afscheid Onze bedrijfsarts, dokter D. B. Kagenaar sr. heeft 6 oktober in onze Gijsbreghtkel- der officieel afscheid genomen. Ir. R. van Marwijk Kooy zei„Meestal hebben de mensen klachten als ze tot u spreken; deze keer is dat anders, nu zijn er alleen maar woorden van lof en spijt, want we vinden het jammer dat u weggaat. Ook hierin is het anders dan normaal, want ge- woonlijkt is men blij dat de dokter uit komst heeft gebracht, maar men hoopt tevens hem nooit weer te zien. Wij zijn blij dat uw zoon u opvolgt en zo een trait d'union is waardoor de naam Kagenaar aan het bedrijf verbonden blijft." De heer Van Marwijk Kooy kon vaststellen dat er niet veel ernstige ongevallen in ons bedrijf gebeuren endat de heer Kagenaar door zijn grote kunde veel vertrouwen bij de mensen inboezemde. Het was jammer dat mevrouw Kagenaar door ziekte verhinderd was aan wezig te zijn en daarom overhandigde de heer Van Marwijk Kooy een bos bloemen aan de dokter, bestemd voor zijn zieke echtgenote, zelf kreeg hij een ets als aan denken. De heer Binnekade sprak namens het per soneel en had een fles cognac met een envelop als tastbaar bewijs van dankbaar heid bij zich. „Wij hebben niet kunnen ontdekken, ondanks ijverig navragen, wat u graag wilde hebben en daarom hebben we het zo maar gedaan." De heer De Boer, onze verbandmeester („de broeder") las een gedicht voor waarin de wederwaardig heden van de scheidende arts waren weer gegeven. De heer Struiksma sprak als EHBO'er en oud-instructeur en loofde de prettige wijze waarop de dokter altijd had gedoceerd, waardoor de cursisten erg veel leerden. In zijn dankwoord zei dokter Kagenaar dat hij op 1 mei 1941 tijdelijk in dienst trad als fabrieksarts en nooit had kunnen den ken dat hij pas in 1964 zou weggaan. „Het doet je wat, als je weggaat, want je gaat TH. C. OFFERHAUSf De heer Th. C. Offerhaus, directeur van het Centraal Brouwerij Kantoor is op zaterdag 19 september j.l. overleden. Hij was vierenzestig jaar oud. De heer Offer haus was sinds 1941 aan het CBK ver bonden en was ook directeur van de C.V. Bierwacht en had namens de brouwerijen zitting in het bestuur van het Product schap voor bier. Zijn overlijden kwam een dag nadat het CBK zijn zilveren jubileum had herdacht. hechten aan het bedrijf." Hij dankte allen voor het vertrouwen dat men in hem had gesteld en wenste de Amstel Brouwerij en De scheidende arts tijdens zijn dankwoord, met zijn zoon. alle werknemers veel succes en geluk toe. De heer D. B. Kagenaar jr. die gedurende dit officiale afscheid naast zijn vader had gezeten, is nu dus onze bedrijfsarts en houdt dagelijks spreekuur om half elf. 6

Amstel - Het Spongat | 1964 | | pagina 8