Am stel primeur FLIP TOPPER - NIEL Deze maand is onze brouwerij met een nieuwe sluiting voor pulflessen Pil- sener bier aan de markt gekomen. Deze sluiting die wij Flip Topper ge doopt hebben is in feite een kroonkurk die met de hand van de fles gelicht kan worden. Waarom hebben wij dit nieuwtje inge voerd Het antwoord is: het gemak dient de consument. Daarom valt op velerlei terrein een stre ven waar te nemen om het de consument steeds gemakkelijker te maken. De ge hele levensmiddelenindustrie zoekt naar wegen en middelen om de consument van haar produkten te doen genieten met minder inspanning, minder ongemak. Denkt u maar eens aan de pakjes ge droogde soep, waarvan u binnen een paar minuten een smakelijk bord soep kunt bereiden, terwijl dit vroeger uren duurde. (Terloops zij vermeld dat onze dochter onderneming, N.Y. Preservenbedrijf te Breda, een belangrijke producent van ge droogde soep is.) Derhalve zoekt ook onze brouwerij, als gezegd, bij voortduring naar mogelijkhe den om het onze afnemers zo gemakke lijk mogelijk te maken. En zo, al speu rend en zoekend, ontdekten onze mensen een drietal jaren geleden een nieuw pro- dukt, de Flip Topper, dat in Amerika tot ontwikkeling was gebracht. Het spreekt vanzelf, dat wij direct grote belangstelling aan de dag legden voor een flessesluiting die met de hand ver wijderd kan worden en waarbij dus geen flessopener meer nodig is. Zo op het oog is het een eenvoudig ding. Vergist u zich niet! Vele moeilijkheden moesten overwonnen worden alvorens het zover was, dat onze directie het signaal veilig kon geven en onze 45 cl flessen Pilsener van de nieuwe sluiting konden worden voorzien. Maar in nauwe samenwerking met de Ameri kaanse producent en zijn licentiehouder voor Europa zijn wij er ten slotte in geslaagd de Flip Topper te maken tot een produkt, dat aan de hoogste eisen beantwoordt. VE FLESSESLUITING Want wij konden ons niet veroorloven om ook maar iets van de hoge eisen, welke wij als merkfabrikant nu eenmaal aan ons produkt moeten stellen, te laten vallen terwille van het spectaculaire voordeel van de Flip Topper. Dit was dan ook de reden dat wij uit gebreide onderzoekingen hebben verricht en alle denkbare proeven hebben geno- AMSTEl Zo gaat de Flip Topper eiaf. Let op de stand van de vingers. men totdat volledige zekerheid bestond dat de nieuwe sluiting ten minste even betrouwbaar, even solide en even hy giënisch is als de kroonkurk. Om scherp denkende mensen gerust te stellen zij hier vermeld dat wij voor een reeks van jaren recht van exclusiviteit voor deze sluiting in Nederland hebben verworven. Proficiat, allen die zoveel werk verzet hebben om deze sluiting te vervolmaken. Moge hun arbeid bekroond worden! 1

Amstel - Het Spongat | 1964 | | pagina 3