tll Deze maand ^3 RobertL.Stevenson? .wordt u in Het Spongat offciëel mede deling gedaan van de introductie van de Flip Topper, de nieuwe sluiting van onze pullen pils. Deze vinding, die mede door de bijdragen van onze technici zijn huidige vorm heeft gekregen, maakt dus het ge bruik van een opener overbodig. Veranderingen, vernieuwingen, verbeterin gen, we horen bijna niets anders. Vernieu wing bij het horen van dit woord den ken we in de eerste plaats aan ons brouw huis, waarvan op de voorkant een foto is gereproduceerd, genomen vanaf de plaats waar de klaringskuipen staan. Een gedeelte van een der klaringskuipen is op de voor grond zichtbaar. Verder ziet u rechts van achter naar voren een brouwketel, een be- slagkuip en twee wortketels; links van ach ter naar voren een brouwketel en een be- slagkuip. Geheel links loopt het bordes, van waar de bezoekers de werkzaamheden in het brouwhuis kunnen gadeslaan. Onder dit bordes is nog net het bedieningspaneel te zien. Een heel kleine vernieuwing is te zien aan onze kisten. Het zal velen niet eens zijn opgevallen dat daar sinds enige tijd ook het woord bier op voorkomt. Voorheen stond in de witte cirkel alleen het woord Amstel. Doordat de onderste lange zijplan ken breder zijn gemaakt, kon dat woord bier er nu ook op. Een charmante verbetering heeft ook de manier ondergaan waarop het personeel zijn verjaardagsbier krijgt. Men ontvangt nu per post een dubbele kaart, waarvan de voorzijde is versierd met een reproductie van een olieverfschilderij, voorstellende een vaas met bloemen, geschilderd door de heer A. W. Albers, die ook de kaart heeft ontworpen. Slaat men de kaart open dan vindt men de bon, recht gevend op een kist Gold. De binnenzijde is bedrukt met een afbeelding van een aantal glazen bier alsmede een aardige gelukwens. Mocht u op donderdag 12 november in Londen zijn dan kunt u gaan kijken naar de verkiezingen voor Miss World. Hieraan doet mee Elly Wever, een meisje dat zon dag 5 juli tweede werd in de verkiezing voor Miss Curasao, waaraan zij meedeed als Miss Amstel. Eerste werd Iris de Wind, die als Miss Curasao heeft meegedongen naar de titel van Miss Universe in Miami. Zaterdag 24 oktober is het Vijfde Amstel Biljart Toernooi gehouden, waaruit als winnaars naar voren traden de heren F. van Dijk, H. Onrust en H. L. de Korte. Wij komen op dit toernooi in het volgende nummer terug. V er ge et niet als iemand u een weldaad bereidt; de man die zijn dankbaarheid niet toont gaat slapend door het leven. '<L Vel •■SS'

Amstel - Het Spongat | 1964 | | pagina 2