Rotterdam vierde veertigjarig jubileum van chauffeur P. F. Broek U kunt nog meereizen smBSSBsastsumvn Felicitaties voor de heer Broek. Onze reisvereniging verzoekt ons medé te delen dat zij nog enige leden kan ge bruiken, het liefst echtparen. Zoals de naam zegt heeft deze vereniging tot doel op gezette tijden te gaan reizen. Het komt ons voor dat dit een der pret tigste doeleinden is welke een vereniging zich kan stellen. Wie dat ook vindt geve zich op bij de heer Schellingerhout, me chanische werkplaats. De reizen zijn al tijd een groot succes, alleen. u moet er natuurlijk zelf voor sparen. „Chauffeurs zijn de ambassadeurs van ons bedrijf, zij moeten altijd blij en opgewekt doen en ijverig zijn"aldus de heer Kranenberg, toen hij de heer P. F. Broek, tijdens de viering van diens veertigjarig dienstjubileum in ons Rotterdamse filiaal, toesprak. Dit gebeurde op 29 juli, temidden van de Rotterdamse colleges, terwijl er ook belangstelling was van de zijde der afnemers, hetgeen wel bewijst dat de heer Broek inderdaad een goede ambassadeur is. De heer Kranenberg achtte een veertig jarig dienstverband een bewijs van doorzettingsvermogen en van moed om de continuiteit te handhaven. De heer Broek was altijd een consciëntieus en plichtgetrouw werker geweest en daarvoor wilde de heer Kranenberg hem mede na mens de directie en de andere superieuren hartelijk dankzeggen. Hierna overhandigde hij hem de envelop met inhoud. De heer A. G. Tournier sprak namens de Rotterdamse collega's en in plaats van de heer Gruijthuijsen, zijn onmiddellijk chef, die helaas verhinderd was. Hij stelde er veel prijs op te verklaren dat hij de heer Broek altijd had gezien als een bijzonder goed visitekaartje van de Amstel Brouwe rij. Bovendien was hij een man over wie nooit klachten waren binnengekomen en die zich een prettig collega had betoond. De heer Broek ontving hierna een ge schenk. De heer J. M. Alessie, een der afnemers sprak eveneens zijn waardering uit voor de prettige wijze waarop de jubilaris de klan ten tegemoet trad. Het deed hem veel ge noegen dat hij in staat was een goed ge vulde envelop te kunnen aanbieden. Als laatste trad de heer Hengsteman naar voren, gepensioneerd werkmeester: „Jij bent een winst voor het bedrijf geweest en als zodanig ook een winst voor de maat schappij, want daar is tenslotte het bedrijf een onderdeel van." Het was voor de heer Broek, die in gezel schap was van zijn oudste zuster, en vol gend jaar met pensioen gaat een middag om nog lang met genoegen aan terug te denken.

Amstel - Het Spongat | 1964 | | pagina 21