Nieuwe Nibb.lt Letters van kroonkurken Onze dochteronderneming N.V. Preserven- bedrijf te Breda heeft deze maand eveneens een neiuw tkind ten doop gehouden. Reeds jarenlang is Nibb-it op de Neder landse markt een geliefde snack voor jong en oud, het zij voor bij het bier en de borrel of zo maar. In het streven de consument steeds weer met nieuwe dingen te verrassen zijn nu Nibb-its ontwikkeld in een zestal smaken in de vorm van dunne stangetjes, of zoals het op de verpakking wordt gezegd, shoe string style. Zij zijn Nibb-it Cocktail ge doopt. De prijs is 1,25 per zakje. De bijzonder attractieve verpakking draagt er toe bij de consument op dit nieuwe artikel attent te maken. Aardig is dat deze verpakking op elegante wijze reclame maakt voor Amstel bier. Wij complimenteren het Preservenbedrijf en zijn verkoopmaatschappij de Rob ver koopcentrale met dit nieuwe produkt en wensen haar bij de verkoop alle succes toe. Zestalige Bnouwcrijwoordcnlijst Onze afdeling Public Relations heeft een woordenlijst samengesteld, waarin de be titelingen van de voornaamste artikelen, de grondstoffen, de afdelingen, de be werkingen, de apparaten en machines zijn opgenomen en die zijn vertaald in het Duits, Engels, Frans, Italiaans en Spaans. Deze zeer uitgebreide lijst is in eerste aanleg bedoeld voor degenen die gasten in het bedrijf rondleiden, maar kan ook goede diensten bewijzen aan afdelingen die corresponderen in vreemde talen. De woordenlijst is gestencild, telt 28 pa gina's en is voorzien van een eenvoudige dunne kartonnen omslag. Het erf van de heer L. Koopman, Ooster- weg, Bergen N.H. wordt afgesloten door een tweedelig klaphek waarop staat ge schreven Geen Overpad. Deze tekst is goed te zien vanaf de weg Alkmaar-Bergen, maar automobilisten zullen wel niet opmerken dat de letters gevormd worden door Amstel kroonkurken. De heer Koopman heeft er 556 voor nodig gehad, hetgeen neerkomt op 23 kisten. Onze beide afbeeldingen geven een indruk hoe de afsluiting van het erf geletterd is. De foto's werden gemaakt door de heer J. Vriesman te Heiloo. 17

Amstel - Het Spongat | 1964 | | pagina 19