Jubilaris Fien en echtgenote. het werk. Ik hoop dat het u gegeven mag zijn de boeiende jaren die u tege moet gaat te beleven in goede gezond heid. Ik wens u daarbij van harte geluk." POTLOOD De heer De Vries, een collega van de heer Fien op de bottelarij, sprak hem mede toe namens de Spaanse collega's. „Eén nare eigenschap heb je: om vijf uur vraag je altijd om een potlood." Dat was de reden dat hem een reuzenpotlood werd overhandigd. Teven ontving hij een klok, een spiegel en een scheerapparaat. Maar dat had voeten in de aarde robotvoeten om precies te zijn. Tot grote vreugde van de aanwezigen wandelden er enkele mannen binnen die omgeven waren door kartonnen dozen en daardoor nogal in hun gang werden bemoeilijkt. Ze zagen eruit als robots, zoals wij die uit boekjes kennen en wandelden stram naar de heer Fien om hem de geschenken te geven. Mevrouw Fien ontving bloemen, evenals hun dochter. De heer Kaspers kreeg een vouwstoel en een deken van zijn collega's, aangeboden door de heer Theunis, voorwerker in de tapkelder. Hij was hier zo blij mee dat hij er onmiddellijk in plaats nam en zo ging hij op de foto. Als laatste spreker trad de heer Koch naar voren, die namens het NVV zijn gelukwensen aanbood. „U beiden gaat nog vijftien jaar mee dat is niet al leen prettig voor de brouwerij, maar ook voor de vakbeweging." Dankbetuigingen Het is mij een behoefte u mede namens mijn vrouw hartelijk dank te zeggen voor de vele blijken van symphatie en belang stelling, ondervonden ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. Tevens dank ik u voor de vele fraaie geschenken, die ik mocht ontvangen. Deze dag zal voor mij steeds een dank bare herinnering blijven. Nogmaals mijn hartelijke dank. J. J. Fien Voor de goede wensen en de stoffelijke blijken van belangstelling ter gelegenheid van mijn zilveren jubileum, wil ik u al len, mede namens mijn vrouw, hartelijk dank zeggen. M. H. Kaspers 9

Amstel - Het Spongat | 1964 | | pagina 11