Deze maand IsTgETTSl Mary Baker Eddy? Liefde verrijkt het karakter omdat zij het verruimt, zuivert en verheft. .heeft de directie het personeel mede gedeeld dat zij heeft besloten om in Hel mond een tweede brouwerijcomplex in Ne derland te stichten. Daarom zal deze maand in de geschiedenis van de Amstel Brouwe rij als een zeer belangrijke geboekstaafd blijven. Daarom ook staat de gehele directie op de voorkant van ons blad afgebeeld, terwijl zij bij de maquette van de tweede vestiging een toost uitbrengt. Bijzonderheden over deze gewichtige be slissing vindt u hiernaast. Courage Barclay Simonds Ltd. stelt zich aan ons voor. Deze grote Engelse brouwerijmaatschappij is met de Molson brouwerij in Canada, de Falstaff brouwerij in Amerika en Amstel overeengekomen om samen speurwerk te gaan doen op tech nisch gebied. Zowel in het personeelsblad van Molson als in dat van Courage hebben wij al een artikel over de Amstel Brou werij aangetroffen; hierin wordt niet al leen onze geschiedenis verteld, maar ook hoe wij in Nederland in de horecasector en in de winkels en slijterijen werken vooral voor buitenlanders is dat interessant omdat onze methode op vele punten af wijkt van de hunne. Dit zal ook duidelijk worden uit het artikel van Courage Bar clay Simonds in dit nummer. De heer De Graaf heeft uit de gelukkige uitslag van de quiz Wereldwijs de moed geput enkele indrukken van de beide uit zendingen op papier te zetten; hoewel de kruitdamp geheel is opgetrokken, kan het interessant zijn te vernemen wat een deel nemer nu van de stijd heeft gedacht. Dit jaar was het veertig jaar geleden dat de eerste vrouw in dienst kwam van de Amstel Brouwerijhet was mejuffrouw Brasser van de expeditie, die tevens als telefoniste fungeerde. Ze is reeds lang ver trokken, maar anderen hebben haar voet sporen gedrukt en nu wij onze kantoren overzien, bevolkt als zij zijn door tiental len dames, dan kunnen wij ons niet meer voorstellen hoe de brouwerij het 53 jaar lang zonder vrouwen heeft kunnen doen. Het moeten wel donkere tijden zijn ge weest. Wij zouden ze niet meer willen missen trouwens, wij zouden ze niet meer kunnen missen. Bij het ter perse gaan van dit nummer had den zich 83 gegadigden opgegeven voor het Vierde Interfiliale Biljarttoernooi op zaterdag 7 december in het Park Hotel te Amsterdam.

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 2