Ons leven in de brouwerij lrt dienst gekomen: AMSTERDAM Mej. M. H. B. Bastiaan Mej. J. J. Behrens Mej. M. G. Bierman P. Boekhout P. Dijkema Th. M. van Etten Mej. W. H. van Gent Mr. F. Th. Harm H. A. Hesse Mej. J. M. v. d. Heijden Mej. H. O. Holzer Mej. J. L. Honing Ir. P. Josso M. M. Koek A. C. J. Koelemij Mej. G. A. Kramer Mej. J. T. Leemhuis Mevr. G. H. A. van Leeuwen-Alosery W. L. Lourens A. H. N. van Nunen B. Pellekaan Mej. M. E. G. Piek J. A. Smit B. J. M. Smits Mej. M. E. J. Steensma D. G. Veenhuizen Mevr. R. J. H. Veltkamp-Hoedt J. P. J. M. de Vries Mevr. mr. J. Wertzel-Paalman E. J. Wernars L. van Wittene ROTTERDAM G. A. van Dien B. A. de Wolf HEERLEN Mej. B. J. Boer Mej. M. J. J. Simon HENGELO A. Lenstra Or ze dienst verlaten: AMSTERDAM P. C. Baars Mej. A. Th. Leenen F. V. Toenbreker Mej. J. M. Kraanen G. Marinus G. J. Stolk Mej. M. S. v. d. Wiel J. Sjoerdsma ROTTERDAM B. C. Sax Getrouwd: Mej. E. M. Geveke met de heer D. B. de Vries Mej. M, van Woerden met de heer R. van Weeren Geboren: Fokkina Janine, d. van het echtpaar Piëst- v. d. Ley Louise Wilhelmina Maria, d. van het echt paar Drost-de Vries Gala Alexandra Maria, d. van het echt paar Huizinga-Buijs Marcus Johannes, z. van het echtpaar Schiet-van Ham Anne Marie, d. van het echtpaar Smit- Stienstra Corinne Wilma, d. van het echtpaar Cas- persz-Brasz Pedro Johannes, z. van het echtpaar Moreno Ranea-Louwers Denise Francisca, d. van het echtpaar Westerheijden-Nijgh Roberto, z. van het echtpaar Beijen- Klarenbeek Sylvia, d. van het ectpaar Raveling - Eikenhorst Regina Jacqueline, d. van het echtpaar Spel-van Braam Morris Renske Jantina, d. van het echtpaar Steenbergen-Beekhuis Helena Christoffel Maria, d. van het echtpaar Bastiaans-Stevenhagen Pablo Luis, z. van het echtpaar Saez Saez- Ojeda Saez Dankbetuigingen Aan alle gasten die wij in Ommen moch ten ontmoeten en die op zo'n prettige wijze ons van hun waardering (veelal ook in stoffelijke vorm) hebben doen blijken, zeg gen wij hartelijk dank. Dank ook voor de medewerking die wij van nagenoeg allen hebben ontvangen. Wij zijn met de prettigste herinneringen terug gekomen en hopen er door onze medewer king in geslaagd te zijn dat ook zij met genoegen aan Ommen terugdenken. Onze dank gaat tevens uit naar de directie en leiding van dit vakantiewerk die ons op de ruimste wijze in staat hebben ge steld om te doen wat nodig was de va kantie te doen slagen. G. A. Verbaar-van Straten. C. V er haar Hierbij dank ik, mede namens mijn man, allen die ter gelegenheid van ons huwe lijk van hun belangstelling hebben doen blijken, hetzij door hun persoonlijke aan wezigheid, hetzij door hun bijdragen aan de geschenken. Af. G. Verbrugge-Koppen 23

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 23