Als bierdrinker beteken ik nog niets Ook presteer ik nog niets op de fiets. Toch heb ik mijn rennerspetje al op Want als Amstel erbij is lig ik toch aan de kop. Leuk maar schadelijk Hoe leuk en elegant naaldhakken ook mo gen zijn, ze zijn bar schadelijk voor vloe ren en vloerbedekking. In de Verenigde Staten schat men dat zij ieder jaar voor 500.000.000 schade aanrichten aan vloe ren van kantoren en openbare gebouwen; zij worden in de loop van de tijd overdekt met een menigte kleine putjes. Vele vloe ren moesten worden vernieuwd, hetgeen beslist geen centenkwestie is. Men zocht dan ock naar een goedkopere methode en die is nu gevonden in een manier die te \ergelijken is met de behandeling door een machine die met zand en slijpstenen het oppervlak weer glad maakt. Dameshakjes zijn leuk om te zien, maar oefenen meer druk uit op de vloer dan een olifantepoot. Om deze bepaald onelegante vergelijking even te vervolgeneen olifantepoot drukt met 37 kg per cm2, een naaldhak drukt met 40160 kg per cm2. WERELDKAMPIOENSCHAP IJSBLOKWERPEN Nadat studenten in Amerika elkaar heb ben trachten te overtroeven door zich met steeds grotere aantallen in een tele fooncel te proppen, en nadat voortdurend meer candidaten dingen naar de titel „langste-telefoongesprekhouder", is nu het ijsblokjewerpen een zaak waarmee men wereldkampioen kan worden. Men neme een blokje ijs uit de koelkast en werpe dit naar zijn partner als dat 2.557 keer gelukt is men wereldkampioen, v/ant op 21 juli j.l. speelden twee jon gelui in Canada het 2.556 maal klaar; zij deden er 25 minuten over en riepen zich uit tot wereldkampioenen. 22

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 22