Doe het met gas(houder) Dankbetuigingen De heer Hansum van de firme Neon Haaxman, die de honderd vierkante meter omvattende reclametekst heeft aangebracht, »p woensdag 23 oktober j.l. werd het laatste deel van de woorden Amstel Bier geplaatst op een van de gas houders der gemeente Haarlem, die paral lel ligt met de Haarlemmerweg. De letters ER (van bier) vormden het laatste van vijf segmenten; zij wogen 600 kg en zij moesten veertig meter hoog worden op gehesen. Wij zijn daar voor u gaan kijken en heb ben van dit spectaculaire gebeuren enkele plaatjes gemaakt. vertelde: „De totale lengte van de woor den Amstel Bier is 32 meter en de alumi nium achterwand is drie meter hoog; de letters hebben een hoogte van 2,20 meter. De neonverlichting komt tot stand via twintig transformatoren van elk 8.000 volt." Veel inspanning zal dit niet kosten. Dank zij de hoogspanning van 160.000 volt zal men Amstel Bier al op twee kilometer af stand kunnen zien. Nijman. Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn oprechte dank aan bazen en personeel van smederij en de vloot, de schippers en het walpersoneel, voor het prachtige bloem stuk en de fruitmand, die mijn vrouw en ik bij mijn thuiskomst uit het ziekenhuis hebben mogen ontvangen. Vooral de per soonlijke belangstelling van mej. Bosker en de heer Broers, die mij meermalen in het ziekenhuis zijn komen opzoeken. Nogmaals onze hartelijke dank hiervoor. B. Bosch. Hierbij wil ik allen hartelijk dank zeggen, ook namens mijn vrouw en dochter, die met woord en/of gave mijn 25-jarig jubi leum tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. P. J. Timmerman. Beste collega's, Na het drukken van zeer vele en vaak stevige handen, (wat overigens geen noe menswaardig letsel heeft opgeleverd) wil len mijn vrouw en ik langs deze weg allen nogmaals hartelijk bedanken voor de wijze waarop mijn 25-jarig ambtsjubileum op 6 september door de Amstelfamilie werd gevierd. Het prachtige cadeau, de bloemstukken en alle overige blijken van uw belangstelling hebben ons op bijzonder aangename wijze verrast. Wij zijn u voor dit huldebetoon zeer er kentelijk. Th. J. Hovius. 17

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 17