Stichting „Pensioenfonds van de AmstelBrouwerij N.V." Verkort jaarverslag over 1961 aan de deelhebbers Krachtens artikel 15 van de statuten vol gen hieronder de voornaamste punten van het aan de directie der Amstel Brouwerij N.V. uitgebrachte verslag over het boek jaar 1961. Het bestuur bestond uit de volgende leden Mr. C. T. de Vries Robbé, voorzitter; J. Schermelé, plaatsvervangend voorzitter; mr. J. C. Bossard, secretaris; H. Fleurbaay, plaatsvervangend secretaris; mr. E. J. Egberts; L. J. B. Koch. De heer De Vries Robbé is als voorzitter Het totaal aantal deelhebbers bedroeg per 1-1-1961 Als deelhebbers meldden zich aan in de plaats gekomen van jhr. Six van Hil- legom, die ons op 31 mei 1961 is ontval len. De heer L. J. B. Koch is gekozen in de plaats van de heer C. P. Verhaar, die periodiek moest aftreden, maar die tevens wegens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd niet langer deel kon uit maken van het bestuur. De heer Koch werd gekozen bij enkele kandidaatstelling. Het verloop van het aantal deelhebbers in de Stichting was in het verslagjaar als volgt Maandgelders Weekgelders 307 304 43 78 Overheveling van week-naar maandgelders Met pensioen Beëindiging dienstverband Overleden 350 3 353 2 6 2 10 1 24 0 382 3 379 25 Aantal deelhebbers per 31-12-1961 Dertig deelhebbers hebben het dienstver band beëindigd vóór het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd .In acht geval len, d.w.z., in die gevallen, waarin het deelhebberschap langer dan vijf jaar heeft geduurd, werd het recht op uitgesteld pensioen verleend. In de tweeentwintig overige gevallen werden overeenkomstig artikel 14 van het pensioenreglement de polissen afgekocht. De waarden van deze niet toegekende pen sioenrechten zijn aan het fonds vervallen. In drie gevallen kon een aanvullende pen sioenuitkering worden toegekend krachtens een daarvoor geldende regeling met de Amstel Brouwerij N.V. Ook in het jaar 1961 heeft de Amstel Brouwerij N.V. geen gebruik willen maken van de mogelijkheid, die artikel 7 lid 4 van het pensioenreglement biedt, om de deelhebbers in de jaarlijkse premiën te la ten bijdragen. Dientengevolge is de gehele premielast door de Amstel Brouwerij N.V. aan de Stichting vergoed. Krachtens de met de Amstel Brouwerij N.V. gesloten overeenkomst werd door deze brouwerij aan de Stichting vergoed de door laatstgenoemde aan de Hollandsche Sociëteit van Levensverzekeringen N.V. be- 343 354 taalde rente over het resterende bedrag der nog verschuldigde koopsommen en over achterstallige premiën. Aan de Verzekeringskamer werd toegezon den de wettelijk voorgeschreven verslag- staat over het jaar 1961. De administratie van de Stichting over het verslagjaar werd gecontroleerd door de accountants Th. en L. Limperg, die een en ander in orde hebben bevonden blijkens het aan bestuursleden uitgebrachte rapport van 12 juli 1963. Amsterdam, 17 september 1963 HET BESTUUR Dankbetuigingen Geachte dames en heren, Hierbij dank ik u hartelijk voor de blijken van belangstelling ondervonden bij het overlijden van mijn echtgenoot. N. Stoltz-Leijenoar. Namens onze familie hartelijk dank voor de belangstelling van u allen, tijdens de ziekte en bij de teraardebestelling van onze broer en neef Henk de Vries. H. Uleman. 14

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 14