Deze maand Charles Wagner? Trouw zijn in kleine dingen ligt ten grondslag aan elke grote prestatie. .waren overwerk, ploegendienst, extra inspanningen, grote biertransporten weer aan de orde van de dag. De vreugde over de recordomzet hebben we allen kunnen meebeleven toen ieder zijn dozijn flesjes bier kreeg bij wijze van zomerdouceurtje. De zomer stelt ons steeds weer voor pro blemen, want door de vakantie worden vele mensen aan het bedrijf onttrokken, terwijl de grote drukte juist om extra veel krachten vraagt. Onze paarden kwamen weer eens in het nieuwseen fotobureau maakte een aardig plaatje van ze terwijl een ijscoman hen aan een ijsje laat likken; deze foto kreeg een plaatsje in vele kranten. De zomer is ook de tijd voor de wielren ners, van wie er ettelijke in Amsteltruien en met een Amstelpetje op het hoofd aan wedstrijden meedoen. Winnen zij, dan keert Amstel een premie uit. Zo reden Peter Post en Dick Groeneweg beiden in Amsteltenu tijdens de wedstrijd om het kampioenschap op de weg. Hun foto kwam in vele kranten en met hen de naam Amstel. Ondertussen zit u nu het vijftigste num mer van Het Spongat te lezen en als u verder leest zult u zien dat wij dat getal vijftig belangrijk genoeg hebben gevonden om even stil te staan en terug te blikken. De foto op de voorkant is een montage van de heer Th. J. Wegh, expeditie. Hij verscheen in een van de eerste nummers van Het Spongat en wij herplaatsen hem omdat hij op zo gelukkige wijze een spon gat combineert met onze brouwerij. Tegen woordig hebben onze fusten het spongat in het bovendeksel.

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 2