Ons leven in de brouwerij In dienst gekomen: AMSTERDAM Mej. M. H. B. Bastiaan Mej. S. H. E. Beijer Mej. F. Commeseel Mej. W. H. van Gent Mej. H. Laterveer G. R. van Bueren W. J. de Grouw P. L. Metten A. Tijl R. van Well Groeneveld B. M. J. Smits E. J. Wernars Th. M. van Etten A. H. N. van Nunen B. Pellekaan GRONINGEN H. J. Wessel Onze dienst verlaten: AMSTERDAM Mej. R. Eden Mej. J. M. Kraanen Mej. W. C. v. d. Kolk Mej. J. K. F. Looyer Mej. J. M. v. d. Oudenhoven Mevr. S. C. Pastoor-Brijde Mej. M. S. v. d. Wiel D. G. Jager A. A. Markusse J. Nicodem Mr. H. H.t Scholten A. H. G. S. van Zuilichem G. Marinus G. J. Stolk Getrouwd G. Mulder met mej. M. C. E. Somers M. Bos met mej. A. Tigchelaar G. J. P. Knubben met mej. M. G. Pelzer. Mej. A. Hagedoorn met de heer van Spreugel. Geboren Denise Francisca, d. van het echtpaar Wes- terheijden-Nijgh. Sandra Adriana Maria, d. van het echtpaar Timmermans-van de Pas. Theodoor Maria Leonardus, z. van het echtpaar Mierling-Notten. Nasario Pascual, z. van het echtpaar Reina- Burghout. Peter, Jacob z. van het echtpaar Veld- kamp-Klaassen. Paul Robert, z. van het echtpaar Messing- Melis. Leendert Johannes, z. van het echtpaar v. d. Zwan-ten Hove. Hubertus Franciscus Henricus Johannes, z. van het echtpaar Schneiders-Geurten. Céline, d. van het echtpaar Godfroy- Kroeks. Karen, d. van het echtpaar Selhorst- Bronkhorst. Peter, z. van het echtpaar Fröhlich-Kaas. F. Ypkemeule met mej. G. G. Paas Mr. H. H. Scholten met mej. A. E. Büeler. Ch. J. de Vries met mej. N. Pot. Mej. G. K. van Leeuwen met de heer A. Richter. HEERLEN M. A. A. v. d. Sterren GRONINGEN P. Cool Overleden C. H. de Bood, gepensioneerde. De heer Chr. de Vries van de afdeling Reclame trad 28 juni j.l. in het huwelijk met mejuffrouw Nennie Pot; zij werden op deze heuglijke dag vergezeld door een schattig bruidsmeisje. 23

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 25