Dankbetuigingen Mede namens mijn vrouw dank ik de heren van de afdeling Winkelverkoop voor de prachtige fruitmand die wij ont vingen bij de geboorte van onze zoon Leo. H. van der Zwan Hierbij dank ik, mede namens mijn vrouw, directie en collega's voor de mooie cadeaus die wij ontvingen ter gelegenheid van ons huwelijk. G. J. de Vries. Mede namens mijn vrouw en zoon, dank ik de directie, chefs en collega's voor al hetgeen mij is aangeboden op de dag van mijn veertigjarig jubileum en ook voor de vele waarderende woorden en de be langstelling. H. Kroesen Ieder die zelf zijn vijfentwintigjarig jubileum heeft gevierd, weet dat die dag onvergetelijk is. De prettige ontvangst door de directie, afdelingschefs en colle ga's. De hartelijke toespraken en niet te vergeten de prachtige cadeaus en bloe men. Bij deze dank ik u allen, ook na mens mijn vrouw, voor alles wat we deze dag ondervonden hebben. L. Spijker Hartelijk dank ik, mede namens mijn vrouw, de collega's van de Werkplaats Bottelarij en andere afdelingen, alsmede de voetbalvereniging voor hun belang stelling en cadeaus, ter gelegenheid van ons huwelijk. B. Haagedoorn Langs deze weg wil ik graag mijn harte lijke dank betuigen aan directie en perso neel voor het spontane medeleven, onder vonden bij de ziekte en het overlijden van mijn man. C. Felthuis-Wijbregt. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan allen die van hun belangstelling en medeleven hebben blijk gegeven bij het overlijden van mijn vrouw. Ook de aan wezigheid van zovelen bij de begrafenis is mij een zeer grote steun geweest. Tevens dank ik diegenen, die hun blijk van medeleven van bloemen vergezeld de den gaan. W. Esser. Mede namens mijn kinderen betuig ik mijn oprechte dank aan de directie, bazen en personeel voor de prachtige bloemen, de fruitmanden en vooral ook voor de persoonlijke blijken van belangstelling, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. J. C. Huissen-Schoormans Een feestelijke gebeurtenis vond in Jordanië plaats, toen de hoofdmachinist van de Jor daanse Brouwerij, de Nederlander F. C. Burchartz, in het huwelijk trad met mejuffrouw Nelly Albina, de secretaresse van de heer R. Abujaber, de directeur van deze brouwerij.

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 20