PROCURATIEHOUDER De heer Stomps heeft het genoegen de jubilerende en scheidende functionaris na mens het gehele personeel geluk te wen sen. Reeds in de eerste periode dat hij bij ons kwam, zo zei de heer Stomps, verrichtte de heer Schoonhoven een grote verscheiden heid van werk. Hij was een tijdlang as sistent op het loonbureau, ging daarna de administratie en de correspondentie van de Technische Dienst voeren en was in die functie zoiets als de secretaris van de be- drijfsingenieur. Later kwamen daar o.a. de verzekeringen bijin 1947 werd hij procu ratiehouder. Niet alleen gelukwensen mocht de heer Stomps aanbieden, ook geschenkeneen schrijfmachine, een scheerapparaat, een an tieke schemerlamp en bloemen voor me vrouw Schoonhoven. De heer Fokke voerde het woord namens de bazen en mede uit hun naam dankte hij de heer Schoonhoven voor de prettige samenwerking. Ook het Jubileumfonds had gemeend niet te kunnen achterblijven en uit zijn naam bood de heer Feithuis een paraplu aan, een geschenk dat uitstekend van pas kwam, want de heer Schoonhoven had de zijne enige tijd geleden verloren, maar beloofde op deze extra goed te zullen passen. Als naaste collega sprak hierna de heer Poelenije de jubilaris toe, die hij schetste als iemand die altijd goedgehumeurd, zorg zaam en behulpzaam was. Hij is de laatste schakel tussen de oude brouwerijgemeen schap en de huidige. OOK JUBILARIS Waarschijnlijk onbewust van het feit, dat hijzelf een beetje jubileerde, sprak tenslotte jhr. Hooft van Woudenberg de heer Schoonhoven toe: de heer Hooft werd namelijk op 1 mei 1923 procuratie houder van de Amstel Brouwerij. Zijn dankwoord had vooral betrekking op het vele werk dat de heer Schoonhoven had verricht, ook in de privésfeer. Hij vond het een goed ding dat een man Een van de eersten die de heer Schoonhoven feliciteerde was ir. J. E. du Celliée Muller, die van 1918 tot 1949 onze bedrijfsin genie ur is geweest. 3

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 5