0 Puzzel en win een tientje Links en rechts moeten in dit diagram woorden van vier letters worden ingevuld en in het middenstuk woorden van acht letters. Ja, u raadt het alde middelste woorden zijn samengesteld uit de woorden van vier letters links en rechts. Bij juiste invulling leest u in de cirkeltjes van boven naar beneden een zegswijze. Wie wil meedingen naar het uitgeloofde tientje of een van de drie abonnementen op het fraaie tijdschrift Artis, zorge dat de oplossing uiterlijk tien dagen na het verschijnen van dit nummer in het bezit is van de redactie met duidelijke vermelding van de naam, adres en afdeling, en op de enveloppe links boven: PUZZEL. De omschrijvingen van de woorden luiden in deze volgorde: links (4), rechts (4) en middenin (8): "1 reinigingsmiddel - raam: zanikpot /2 toespraak - heilige: hoofd van resi dentie ^3 Europese hoofdstad - bewegings kunst: in tegengestelde stand orgaan - Nederl. rivier: wederom Russische rivier - haarstrik: deel van Nederland over zee spiereinde - dierenvoedsel: groente winderig - vulkaan: vertegenwoordi ging verbeelding - manspersoon: haantje van toren stap - zeer: groot hert leiding - knaagdier: eigenaar van perceel gezonde drank - vrucht: nadruk vlammetong - ingewand: vlootvoogd tocht - windmaker: drinkgerei puur - grappenmaker: hoofdpijnmid del bloem - eiland bij Nw.-Guinea: vrucht keur - lichaamsdeel: gewaarworden nauw - lichaamsdeel: stotteren 18 pret - opnieuw: afslaan (afwijzen) 19 gebed - Perzië: werken 20 buigzaam - onderscheiding: aanbid ding 21 dans - heg: roekeloos mens 22 soort handschoen - kordaat: wakker worden 23 ploegsnede - pijn: kaper 24 soort hond - lekker warm: losbandig 23 ontk. v.n.woord - voorzetsel: om streeks 26 orgaan - slim: blijvend verwijderen (haren) 27 omroepvereniging - rekening: in den vervolge 28 middag - telwoord: importeren 29 groot mens - populaire actrice: raadsman 30 wrok - bos: duplo 31 wel - kant: buitengewoon 32 lichaamsdeel - berucht keizer: afzon deren 33 worm - telwoord: hoofdstuk 34 bovendien - kleur: onderscheiding 35 gehalmd gewas - voorwerp: orkest leider 36 vrouwspersoon - zang alleen: buiten adem De winnaars van de doorlopende kruiswoordpuzzel zijn de heer B. Feithuis, die een tientje ontvangtde dames Al. van Eijk en A. Hagedoorn en de heer KL de Vries werden geabonneerd op het tijdschrift Artis. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 24

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 26