De familie Mantoua (links mevrouw Koerts). ONDERSCHEIDING Namens het gemeentebestuur sprak de heer C. A. Schipper, die mededeelde dat de heer Mantoua door H.M. de Koningin was be giftigd met de eremedaille in brons ver bonden aan de orde van Oranje Nassau. De heer Van der Maas, chef afdeling Bier productie, feliciteerde als eerste de heer Mantoua met zijn koninklijke onderschei ding en wenste hem namens het personeel van de afdeling geluk met zijn veertigjarig jubileum. Ook collega Jansen voerde het woord om namens de naaste medewerkers gelukwen sen aan te bieden en de hoop uit te spre ken dat de samenwerking zou mogen blij ven zoals hij al die jaren is geweest. Veertig jaar in dienst is één ding veer tig jaar lid van de bond is iets anders. Op dit unieke feit vestigde de heer Binnekade de aandacht toen hij de heer Mantoua namens de vakbond toesprak. Uit zijn woorden bleek, dat de jubilaris reeds spoe- dit nadat er een nieuwe man op de af deling was gekomen op hem afging om te informeren of hij lid was van een vak bond. Deze ijver voor de vakbeweging wilde de heer Binnekade op deze plaats gaarne dankbaar in het licht stellen. Het Jubileumfonds had enige vissersattri buten aangeschaft en deze werden door de heer Fransen overhandigd. Na het dankwoord van de heer Mantoua kreeg ieder gelegenheid de jubilaris per soonlijk geluk te wensen. DANKBETUIGING Vanaf deze plaats wil ik gaarne mijn har telijke dank uitspreken aan allen die heb ben medegewerkt om mijn jubileumdag met stralende regen om te toveren in een stralende dag vol zonneschijn voor mij, mijn vrouw en mijn familie. Wij zullen dit nooit vergeten. Th. Mantoua. Benoemingen Met ingang van 1 juni 1963 zijn tot pro curatiehouders benoemd de heren N. Broekhuysen, Hoofd Personeelszaken J. van der Doll, chef Beheer Dranken handels J. G. M. Kerckhoffs, hoofd verkoopleider Binnenland Drs. A. J. de Roy, secretaris van de Raad van Beheer Drs. K. B. A. van der Schuyt, chef Interne Commerciële Afdeling J. Siep, hoofd verkoopleider Binnenland Bier in Zweden De drankenhandel is in Zweden een staats monopolie: alle alkoholhoudende dranken worden ingevoerd door de Vin- och Sprit centralen, een regeringsinstantie die deze dranken ook aflevert. Het is dan ook niet juist, dat in ons vorige nummer de heer Sven Clase te Malmö importeur van ons bier werd genoemd. Hij is onze agent die zijn klanten bezoekt en de orders noteert, welke worden uitgevoerd door de Vin- och Spritcentralen. 14

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 16