EHBO Even Heel Belangstellend Opkijken. anders zo zakelijk ingerichte ruimte had ondergaan: met bijzondere verlichting en tal van reusachtige beschilderde doeken langs de wanden was een sfeer gescha pen, uitermate geschikt voor een geslaagd feest. Er was een gezellige tapkast, er was een diverse-dranken-hoek, men kon er gens anders weer hapjes eten en dat alles verkrijgbaar zolang men consumptie bonnen had. Er is veel gedanst en veel gelachen, men heeft zich geamuseerd, tot ver na middernacht. Maar ja, het was dan ook de viering van tien jaar BZB. Wilt u een huis kopen? De meeste mensen die een huis kopen zijn leken op het gebied van onroerend goed. Bij de uitgeverij van het Bouwcentrum, Rotterdam is in de Bouwcentrum-Elemen tenreeks een boekje verschenen dat vele van de problemen, die opdoemen zodra men een huis wil kopen, onder de loep neemt en een schat van aanwijzingen be vat. Een greep uit de 29 hoofdstukken: Bouwgrond en erfpacht', Hoe lees ik een tekening?; Onderhoud en belastingen; Werkelijke kosten; Het kopen van een oud huis. Het boekje werd geschreven door G. F. Haspels en kost 4,90. het overhandigen van een fraaie plant aan mevrouw Struiksma werd de waar dering voor al de BZB-dames gesymbo liseerd. „TREURIG' Nadat de heer Struiksma de toespraak van ir. Van Marwijk Kooy had beant woord, nam de heer Maaskant het woord. Deze vertegenwoordigde de landelijke afdeling der Nederlandse Vereniging Zelfbescherming Bedrijven en Inrichtin gen. Hij had een treurige mededeling te doen. Het is gebruikelijk dat mensen die tien jaar BZB'er zijn een speldje krijgen als bewijs van waardering, maar vanwege technische moeilijkheden waren de speld jes voor onze BZB'ers niet op tijd gereed gekomen, maar de heer Maaskant ver zekerde dat ze werkelijk nog zouden wor den uitgereikt. Het was inmiddels tijd geworden om de Gijsbreghtkelder te gaan verlaten, want de verdere avond zou worden doorge bracht in de kantine. De gasten werden langs een aantal stopen over de driehoek geleid en vervolgens wezen lampions de weg naar boven. Eenmaal in de kantine aangekomen werd de verbazing gewekt vanwege de grote verandering die deze 12

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 14