Het echtpaar Gruijthuij- sen dat naast het filiaal woontwas ook hij het ju bileum van de heer Ge- leynse. De Amsterdamse kleinzoon die bij hen ge logeerd was dronk een feestelijk glas limonade. dachte van de directie deze dames in het openbaar te bedanken voor hun hulp en hun een doos bonbons in het vooruitzicht te stellen. Mede namens mijn beide dochters, schoon zoons en kleinkinderen bedank ik langs deze weg de directie van het filiaal Rot terdam en de heer Tournier voor de wij ze waarop zij de huldiging ter gelegen heid van mijn veertigjarig dienstjubileum hebben georganiseerd. Ik dank het perso neel van het filiaal voor het cadeau on der couvert, alsmede de directie voor de gratificatie, welke beide stoffelijke blij ken van belangstelling door mij zeer op prijs zijn gesteld. Men heeft mij en mijn familie een paar onvergetelijke uren bezorgd temidden van alle collega's waaraan ik de beste herin neringen bewaar. A. A. Geleynse, feur maar ook een man die zijn klanten perfect heeft bediend. Later werd hij voorman en als hij in deze functie iets voor zijn medewerkers kon doen, stapte hij naar de leiding van het filiaal ten einde hun belangen te bespreken. Ja, en dan steekt de dokter vaak een spaak in het wiel. Zo ook in dat van de heer Ge leynse: hij mocht op zekere dag niet meer chaufferen, maar men kon hem gelukkig de post van keldermeester aanbieden. De heer Tournier overhandigde namens het personeel een envelop met inhoud en wenste hem alle goeds. De jubilaris dankte ieder hartelijk die deze dag zo vreugdevol had helpen ma ken. Het gezellige samenzijn dat hierna volg de, betekende voor enkele personeels leden de dames van kantoor hard werken om de drankjes en hapjes aan te voeren. Het was daarom een goede ge- een speurtocht die in goede banen werd geleid: kantoortje spelen. Links Paul Koster aan de telmachineJan van Dongen als een strenge chef; rechts Ali van Dongen aan de telefoon en Frans Koster noteert. 3

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 5