Puzzel en win een tientje Links in het diagram moeten woorden worden ingevuld van acht letters en rechts woor den van zes letters, samengesteld uit de letters van de linkse woorden. De twee over blijvende letters plaatse men links en rechts in de cirkeltjes en als men dit op de juiste wijze doet, leest men hoe het met ons bier gesteld is. Wie wil meedingen naar het uitgeloofde tientje of een van de drie abonnementen op het fraaie tijdschrift Artis, zorge ervoor dat zijn (haar) oplossing uiterlijk tien dagen na de ontvangst van dit nummer in het bezit is van de redactie van Het Spongat, met duidelijke vermelding van de naam, adres en afdeling en op de enveloppe linksbovenPUZZEL. 1 met de hand aanduiden - zwemvogel 15 (m.v.) 16 2 melkbezorger - vreemde munt 17 3 man van zestig - tuingerei 18 4 erkennen - stad in Zwitserland 19 5 vergezellen - splitsing 20 6 passeren (voor notaris) - jagen 7 klaar maken - plannen 21 8 dobbelsteen - sarren 22 9 hoeve - tuinbed 23 10 korter maken - straf ondergaan 24 11 overtreedster van gebod - op andere 25 manier 26 12 in zich houden - beetpakken 13 aanhitsen - plaats in N. Holland 28 14 (ver)handelen - snijden 29 ingaan - dienstplicht vervullen opdracht geven - vergiffenis dichterlijk roemen - buigen gedogen - voelen opvorderbaar - telwoord in onmacht vallen - bevriezen van neerslag op de grond geloofsgemeenschap - dadelijk vermeerderen - gedwongen zijn zeegrond - hongerziekte vroeger - nodig zijn doen stijgen - vorderen aan ieder iets geven - rivier in N.Br. afwijzen - gillen spreker - wennen afgespleten houtdeeltje - voelhoorn HET JUBILEUMFONDS Na het overlijden van de heer J. Beers, die ook bestuurslid was van het Jubileum fonds, is de heer C. H. Fransen gekozen als bestuurslid. Het bestuur bestaat nu uit de heren B. Feithuis, C. H. Fransen en H. M. van Kesteren. Het Jubileumfonds, dat in februari 1950 werd opgericht, heeft tot doel aan de in geschreven leden (iedereen die op week loon werkt kan lid worden) bij hun zil veren, veertigjarig of gouden dienstjubi- leum een geschenk aan te bieden namens het gehele personeel. Ook de leden die met pensioen gaan ontvangen een ge schenk. Overlijdt een lid dan zal in over leg met de nabestaanden worden beslist hoe het geld moet worden besteed, dat na mens het fonds zal worden aangeboden. In verband met dit laatste verdient het aanbeveling de naam te wijzigen. Wie heeft een idee? Fonds voor Bijzondere Gebeurtenissen. FBG? '6

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 18