Ons leven in de brouwerij IN DIENST GETREDEN De dames: J. J. du Crocq J. E. W. Niesing J. M. Rustenburg C. E. Steenvoorden M. v. d. Wijngaard De heren: P. Dijs D. Epskamp H. M. W. Holst R. Ch. Jacobs R. Jager W. Nieboer R. H. Roesink H. Rolff A. M. de Ruiter H. B. L. Schneiders K. Smit F. V. Toenbreker H. L. Verweij GRONINGEN De heer P. Cool ONZE DIENST VERLATEN De dames M. W. Ariëns-Liischen W. de Bie J. H. E. M. Buijs B. A. M. Janssen Groesbeek-Capel G. W. J. van Lier P. Meerens A. B. Post H. Smit De heren F. Greive C. A. de Groot F. B. Korff B. J. v. d. Meulen R. Terhorst R. M. Wijdeveld J. G. Verbaan (Rotterdam) IN MILITAIRE DIENST G. C. J. Langbroek E. J. Storm L. F. Wensveen GEHUWD Mej. J. Roos met de heer J. Oostra. GEBOREN Maria Johanna Huberta, dochter van het echtpaar De Bekker-Dorbeck. Irene Gabriella Maria, dochter van het echtpaar v. d. Vliet-Kamoen Alexander Pieter, zoon van het echtpaar v. d. Water-Woudstra. Overleden De heer H. Koolma, tot 1951 werkzaam op ons filiaal te Groningen. Mevrouw N. Ph. Lagendaal-Beversen te Amsterdam. Per 1 april 1963 van week- op maandloon M. W. Herblot. DANKBETUIGINGEN Bij dezen dank ik allen voor het medeleven tijdens de ziekte van mijn man en de be langstelling, betoond na zijn overlijden. Vooral dank ik de collega's en vrienden van mijn man die hun vrije uren opoffer den om hem in het ziekenhuis te bezoe ken. Ik zal dit nooit vergeten. A. K. E. Rommes-Meth. Nu ik gelukkig weer mag werken zij het dan niet in mijn oude functie wil ik, mede namens mijn vrouw, allen nog eens hartelijk danken die mij gedurende mijn ziekte hebben bezocht of mij met het een en ander hebben verrast. Deze belang stelling en dit medeleven hebben mij bij zonder goed gedaan. A. F. van der Waals Hierbij wil ik de directie en collega's heel hartelijk danken voor de grote be langstelling die ik tijdens mijn ziekte mocht ondervinden. Mej. J. K. F. Looyer. De spanning is gebroken. Veertig jaar aan de Brouwerij en een hul diging; daar kijk je van te voren tegen aan als tegen een berg. Het zou precies op lunchtijd zijn. Zouden ze hun brood ervoor laten staan? Dat kon toch? Vrouw en dochter waren ook zeer nieuws gierig hoe dat nou wel zou gaan. Zelf heb ik uiteraard al vele huldigingen meegemaakt in de afgelopen veertig jaar en dan ken je de gang van zaken. Maar als het jezelf betreft dan is het toch een beetje anders. Het was geweldig. De prettige woorden, de schouderklopjes, de onderscheiding en uw cadeau, collega's, hebben deze dag voor ons tot een ware feestdag gemaakt, waar aan wij nog lang en met het meeste ge noegen zullen terugdenken. Daarom van harte bedankt, ook namens vrouw en dochter. Ch. Nijman. 15

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 17