K "r V m£m Op dinsdag 12 maart is mejuffrouw Nannie Cramer in het huwelijk getreden met de heer J. H. van Delft. Met een bruidsboeket van witte fresia's en rose orchideeën in de arm zit de bruid (tot voor kort werkzaam op onze afdeling Statistiek) naast de bruide gom (ex-medewerker van onze afdeling Winkelverkoop) in de auto die hen naar het stadhuis van Amsterdam zou brengen. Mevrouw Van Delft, die haar man op de brouwerij heeft leren kennen, heeft ons ver zocht om mede namens haar man de dank over te brengen aan allen die van zijn of hsar belangstelling hebben doen blijken en die de waarlijk enorme stroom van geschenken heeft helpen ontketenen. Door deze vele blijken van vriendschap heeft hun huwelijksdag een bijzonder cachet gekregen waarvoor zij zeer erkentelijk zijn. sprak had in ieder geval geen boze tong en bracht bovendien nog sigaren mee ook. Een primeur was de speech van de heer Fransen, het nieuwe bestuurslid van het Jubileumfonds; ook hij bood een envelop met inhoud aan. Wie mocht denken dat de hobbies van de heer Meijer alleen maar liggen op het ter rein van duiven en vissen, vergist zich, want in vroeger jaren heeft hij gevoetbald, al moest hij toegeven dat zijn talenten niet toelieten dat hij in het Nederlands elftal werd gekozen. Als verzorger van de voet balelftallen heeft hij zich ook laten gel den. Als een tweede Elek Schwartz en met dezelfde resultaten heeft hij, samen met zijn vrouw, achter het buffet de ploegen verzorgd. Wanneer deze regels onder ogen komen van de Spongatlezers heeft jubilaris Meijer (en ook de heer Marees) op 29 april op het Amsterdamse stadhuis zijn koninklijke onderscheiding opgespeld gekregen. Een waardige bekroning van veertig jaar dienst; van een man overigens, bij wie men zich niet gauw verveelt en die leven in het brouwhuis brengt. Allen die hebben medegewerkt om mijn veertigjarig jubileum tot een mooie onver getelijke dag te maken, dank ik, ook na- mens mijn vrouw en kinderen, heel har telijk, alsook voor de prachtige bloemen en vele cadeaus. E. Meijer. Advertentie TE KOOP een modern bankstel, bestaande uit een tweepersoons bank en twee stoelen, leuningen met gele stof bekleed, zittingen zwart; zo goed als nieuw. Te zien bij Teengs Gerritsen, Van Limburg Stirum- straat 4, Huizen N.H., tel. 02952-11 00. Tijdens kantooruren tel.nr. 3 31. 13

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 15