I Afscheid I. de Rouville Het echtpaar De Rouville en de heer Boon< ti'er spaar den. Donderdag 4 april is op hartelijke wijze afscheid genomen van de heer I. de Rou ville, stoker, die op 13 januari 42 jaar bij de Amstel Brouwerij werkzaam was. Hij ging nu met pensioen en ir. Boonen belichtte in enkele woorden de verdien sten van deze man die als handlanger in de smederij was begonnen en later naar het ketelhuis was overgegaan. Hij bood een ets als afscheidsgeschenk aan. Enige collega's voerden het woord en haalden herinneringen op, waarna ze een af scheidsgeschenk aanboden. Na het dank woord van de heer De Rouville dronk Klaverjassen De Klaverjasclub Amstel Brouwerij heeft zijn toernooi onderbroken toen bekend werd dat de voorzitter, J. Beers, was overleden. De heer Beers was een van de oprichters van de club en was als bestuurslid zeer gezien; hij heeft veel werk verzet en zijn heengaan betekent dan ook een groot ver lies voor de club. In verband met dit overlijden werd de finale verzet van 22 februari naar 15 maart. De eerste prijs was voor Ducro en Brauns met 22.945 punten; tweede prijs na het aanbieden van de ets met de brou- men gezamenlijk een glas bier en op deze kameraadschappelijke wijze werd een werkzaam leven, voor een groot deel doorgebracht op een vitale plaats in ons bedrijf, officieel afgesloten. Wij wensen de heer De Rouville nog vele jaren. DANKBETUIGINGEN Allen die hun belangstelling hebben be toond bij mijn afscheid van de brouwerij zeg ik hierbij hartelijk dank, mede na mens mijn echtgenote. I. de Rouville. ging naar Publieke Werken, 21.935 pun ten; derde prijs Braspenning, 21.904 pun ten; vierde prijs Trampersoneel Noord, 21.899 punten; vijfde prijs Rath en Doo- deheefver, 21.895 punten en zesde prijs Mollebonen, 21.875 punten. De marsen- prijs was voor Schoppen Aas met veer tien marsen. De wisselbeker ging voor een jaar naar Braspenning. De heer Struiksnia reikte de prijzen uit en hij deed dit op een voortreffelijke manier, waarvoor hem grote dank toe komt. Het bestuur F. J. W. Borsch, secr. 11

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 13