1 Ifacantiehuisjes - Er is nog plaats Komt u ook tennissen Deze maand heeft de commissie vakantie huisjes zich bezig gehouden met de ver deling van de tien vakantiehuisjes, waarvan er zich, zoals u bekend zal zijn, zeven in Ommen en drie in Egmond bevinden. Helaas zijn er bij loting nog al wat lief hebbers afgevallen, omdat natuurlijk voor verreweg de meeste gegadigden de maan den juli en augustus het aantrekkelijkst zijn. Ook in verband met de vakanties van de kinderen is de situatie thans zo, dat in Ommen nog een groot aantal huisjes ge durende een bepaalde periode vrij zijn en in Egmond nog een klein aantal. Voor hen, die wat later zijn met het maken van vakantieplannen volgt hieronder een over zicht van de thans nog vrijstaande huisjes. Voor wat betreft de huurprijs verwijzen wij u naar de betreffende mededeling in Het Spongat van januari j.l. Wij verzoeken een ieder, die in aanmer king wil komen voor een van de onder staande perioden, zich zo spoedig mogelijk aan te melden bij de afdeling personeels zaken. OMMEN 11 25 mei 25 mei 8 juni 8 28 juni 6 22 juli 31 aug. 14 sept. 14 28 september 3 huisjes (6-pers., 7-pers. en 8-pers.) 5 huisjes (3-pers., 4-pers., 6-pers., 7-pers. en 8-pers.) 3 huisjes (6-pers., 7-pers. en 8-pers.) 3 huisjes (6-pers., 7-pers. en 8-pers.) 7 huisjes (3-pers., twee 4-pers., twee 6-pers., 7-pers. en 8-pers.) 7 huisjes (3-pers., twee 4-pers., twee 6-pers., 7-pers. en 8-pers.) EGMOND 14 28 september: 2 huisjes (6-pers.) Vrijdag 5 april a.s. om half zes gaan de hekken open van het tennispark Van Meegeren-Westhof en is de Amstel Tennisclub weer welkom op de banen 32 (beginners) en 33 (gevorderden). Degenen die al eerder bij onze Amstel club hebben gespeeld zijn enthousiast over de prachtige ligging van de nieuwe tennisbanen aan de Karei Lotsylaan 8 in tuinstad Buitenveldert dichtbij de Parnassusweg. Middenin dit park met zijn 33 banen ligt het modern ingerichte clubhuis met ruime kleedkamers, douches en het gezellige restaurant waar natuurlijk ons on overtroffen produkt wordt getapt. In verband met het thans door de directie gevoerde subsidiebeleid is de con tributie dit jaar vastgesteld op 20, Leden die in het afgelopen jaar het dienstverband met de brouwerij hebben verbroken en hun lidmaatschap niet hebben opgezegd, kunnen hun lidmaat schap voor 1963 continueren. Collega^s die in het komende seizoen met ons willen tennissen zijn van harte welkom. Zij kunnen zich opgeven bij de bestuursleden C. G. van der Vliet (toestel 289), H. Endenburg of F. Feitsma. De leden wordt verzocht uitsluitend in tenniskleding op de baan te verschijnen. Dit is een voorschrift van het tennispark, resp. de Koninklijke Nederlandse Lawntennisbond, waarbij alle tennisparken zijn aangesloten. De tennisballen worden in het daarvoor gereserveerde kastje in de herenkleed kamer bewaard; de sleutel is verkrijgbaar bij het buffet. Wij wensen allen die met ons tennissen vele genoeglijke uren en een goed tennisklimaat. Het bestuur. 5

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 7