In mei Ch. N. A. VAN RHENEN Op 7 februari is, geheel onverwachts, Christiaan N. A. van Rhenen van ons heen gegaan, hij was 57 jaar. Ons filiaal heeft van meet af aan steeds een grote steun van hem gehad, laatstelijk als procuratiehouder. De heer Van Rhenen begon zijn loopbaan als 15-jarige bediende in Amsterdam. Na vijf jaar werd hij naar Heerlen overge plaatst, waar hij sindsdien als boekhouder werkzaam is gebleven. Hij was een voorbeeld van plichtsbetrach ting en al zijn gaven van geest en hart, stelde hij ten dienste van het algemeen welzijn van ons bedrijf. In trots en dankbaarheid zullen wij hem weten te gedenken. Moge O.L. Heer zijn echtgenote en kinde ren troosten en sterken,. Kerckhoffs J. BEERS Op 19 februari j.l. werden wij opgeschrikt door de mededeling dan Jan Beers op 58- jarige leeftijd plotseling was overleden. Nadat hij enige maanden als gevolg van een hartkwaal, waarvoor in 1950 operatief was ingegrepen, had moeten verzuimen, mocht hij tot zijn vreugde weer halve da gen gaan werken. Zijn eerste werkdag zou tevens zijn laatste levensdag zijn. Hoewel ingewijden wisten hoe het met hem ervoor stond, is zijn heengaan toch onverwacht gekomen. Jan Beers was altijd opgewekt en een zeer gelijkmatig mens. Als voorzitter van de klaverjasclub hielp hij mede de traditioneel geworden jaarlijkse klaverjastoernooien organiseren. Als lid van de feestcommissie was hij nauw bij de voorbereiding van jubilea betrokken. Voordat hij op 29 april 1940 in vaste dienst trad, had hij als losse kracht er reeds vele jaren op zitten. In de oorlogsjaren was hij koetsier, maar moest op dokters advies dit werk neerleggen. Sinds 1953 hield hij in de bottelarij toe zicht op de was- en toiletgelegenheden. De brouwerij verliest in hem een trouwe en toegewijde werker, die op zijn wijze de belangen van ons bedrijf ten zeerste heeft behartigd. Moge het zijn vrouw en kinderen gegeven zijn dit zware verlies te dragen en moge hij in vrede rusten. Dalmolen H. HULST Op 8 februari 1963 is na een langdurige ziekte overleden de heer H. Hulst. Hij was etiketteerder van serie 5 op de afdeling Bottelarij. Hij werkte altijd op voorbeeldige wijze en was dan ook met hart en ziel aan zijn werk verknocht en verrichtte dit zo geconcen treerd dat hij weinig contact onderhield met zijn collega's. Moest hij voor controle bij de bedrijfsarts zijn, dan ging hij eerst naar zijn machine; dit kwam vooral de laatste maanden zeer sterk tot uiting. De heer Hulst die in 1910 werd geboren, kwam op 8 februari 1955 in dienst. Hiermede betuig ik mijn oprechte deel neming aan de nabestaanden. Hij ruste in vrede. Fokke (slot van pagina 1) gratisMet medewerking van de Amstel Brouwerij. Of: Hier zuiver drinkwater gra tis. Een hoera'tje voor de Amstel Brou werij. Of: Hier gratis chloorvrij drink water. Amstel water gratis. Amstel pils 47 ct., Amstel Donker 42 ct. OfAmstel trak teert u op gratis goed water. Het Rotter damse en het Schiedamse publiek heeft er een ruim gebruik van gemaakt. Dat de naam van de Amstel Brouwerij nog eens op veler tong zou zijn vanwege het water is iets dat geen mens ooit heeft kunnen voorzien.

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 4