Puzzel en win een tientje Voor de variatie deze keer eens een doorlopende kruiswoordpuzzel. Wie wil meedingen naar het uitgeloofde tientje of een van de drie abonnementen op het fraaie tijdschrift Artis, zorge ervoor dat de oplossing uiterlijk tien dagen na de ontvangst van dit nummer- in het bezit is van de redactie van Het Spongat, met duidelijke vermelding van de naam, adres en afdeling en op de enveloppe linksbovenPUZZEL. HORIZONTAAL: 1 deel van Tsjechoslowakije; metaalslak 2 3 soort muziekstuk; dorp bij Ede moment; gewicht; plank; plaats op Veluwe 4 grond; zeerover; plaats op Sumatra 5 bekrachtigen (verdrag)lidwoord 6 stralenkransgetijsoort elektrisch licht 7 campagne voeren; boom; inwoner van Ned. provincie 8 derhalve; korenafval; overzetplaats; titel (afk.) 9 schip (afk); ankerplaats; deel van Griekenland; N.V. (Frans) 10 zakdoosje; bekoorlijk (gelegen); ambtsgewaad 11 lieden; vogelwoning; grondsoort; plus 12 provinciehoofdstad; haarbundel; zoogdier 13 soort pasta; ongekunsteld; metalen staafje 14 bespotten; indien; voordeel; oude lengtemaat 15 lichaamsdeel; blunder; oosterse titel 16 gedachte; gelofte; soort aftreksel 17 schoorsteenkapje, kleurling; rivier in Frankrijk De prijzen voor het kruiswoordraadsel uit het decembernummer gingen ditmaal naar de heer J. Kruger, die tien gulden kreeg; de dames A. van Gosliga en C. G. Las van Bennekom, alsmede de heer J. R. Colly werden geabonneerd op het tijdschrift Artis. NIEUW TELEFOONNUMMER; 944541 Met ingang van 1 maart is het telefoon nummer van de Amstel Brouwerij veran derd in 944 544. VERTICAAL: 1 voordeelmysterieus 2 rivier in Duitsland; maand; strafwerktuig 3 vijftig procent; boordsel; zacht geluid maken; gemalen schors 4 ik; smalle opening; Franse rivier; serieus bedoelen 5 meisjesnaam; mopperen; voegwoord; sprookjesfiguur 6 andere naam voor Aurora; schaakstuk; tocht; kort geluid; landbouwwerktuig 7 noodgedwongen; koningin van Egypte; schuifbak 8 hemellichaam; gravure; zwemwiek; pracht en praal 9 als voren; weggebruiker; verbouwen; boom 10 troefkaart; onb. lidwoord; persbureau; helleveeg 11 schrede; omlaag; bedrag; stad der Chaldeeën; auto 12 tandbeen; schone jongeling; plezier 13 plaats a.d. Vecht; visolie; duinvallei; vlaktemaat 24

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 26