SP ONZE VRIEND DE SECRETARIS Op zijn tijd komt ieder in ons blad eens voor het voetlicht. Is het niet zij zijn in diensttreding, dan toch bij zijn jubileum of als er iets bijzonders over hem te ver tellen valt. Nu is de secretaris aan de beurt. Er zijn twee secretarissen in ons bedrijf, te weten mr. Bossard, secretaris van de ven nootschap en drs. De Roy, directiesecreta ris. Mocht u bij een eventuele vacature willen reflecteren, dan raden wij u aan eerst het navolgende goed te lezen, want dan zult u bemerken dat zo'n baan alles behalve gemakkelijk is. Schrijft de secretaris een taktvolle brief, dan is hij te breedvoerig; houdt hij het kort, dan is hij taktloos. Stelt hij een rapport op dan doet hij het niet goed; maakt hij geen rapport dan krijgt men geen juist beeld van de stand van zaken. Als hij de vergadering toespreekt, dringt hij zich op; spreekt hij niet dan is hij waardeloos. Als hij aan een afspraak herinnert, is hij lastig; doet hij het niet dan is hij laks. Als hij om uitsluitsel vraagt is hij bru taal; vraagt hij niets dan is hij onbe kwaam. Als de vergadering goed verloopt, lig dat aan de deelnemers; mislukt zij dan is het de schuld van de secretaris. Als hij om instructies vraagt heeft hij geen initiatief; vraagt hij ze niet, dan is hij ovoer het paard getild. Als niemand zin in een bepaald karwei heeft, draait de secretaris er voor op. CARNAVAL IN ZUID-LIMBURG Traditiegetrouw wordt jaarlijks het carna valsfeest gevierd. Vooral in Limburg, waar ons filiaal Heerlen gevestigd is. Zo ook in Terwinselen, in de nabijheid van Heer len, alwaar op 26 japuari j.l. in de „Narre- tempel Os-Hoes" de Prinsenproclamatie heeft plajts gehad. Dit is op zichzelf niets bijzonders, doch hierbij zij vermeld, dat de nieuwe Prins Carnaval „HUB" II als kas sier op ons filiaal Heerlen werkzaam is. Foto: Harry Grubben. Terwinselen Daar is hij dan ook beter bekend onder de naam Hub Janssen. Op de foto zien we hoe hij, in tegenwoor digheid van de Raad van Elf, uit handen van het Tanz-Marieche de waardigheids versierselen onvangt. Wij wensen de heer H. Janssen een goed regeringsjaar toe en roepen hem de gebrui kelijke groet toeAlaaf

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 19