Samenwerking met buitenlandse brouwerijen De Amstel Brouwerij heeft met drie bui tenlandse brouwerijen een overeenkomst gesloten ter uitwisseling van technische ge gevens. De betrokken brouwerijen zijn Courage Barclay and Simonds Ltd., Londen (levert aan meer dan 4.900 café's in Zuid Engeland en Zuid-Wales), Falstaff Brewing Corporation, St. Louis en Molson Breweries Ltd., Montreal. Dit akkoord heeft in de eerste plaats tot doel door uitwisseling van gegevens elkaar op de hoogte te houden van de ontwikkelingen op brouwtechnisch gebied. Bovendien wordt verwacht dat spe ciale studieprogramma's op het gebied van de bierproduktie en de verpakking zullen worden ontwikkeld. De deelnemende brouwerijen zijn reeds ac tief op het terrein van het speurwerk en worden in hun land tot de vooraanstaande in hun branche gerekend. REISVERENIGING Het bestuur van de R.V.A.B. maakt aan haar leden bekend, dat op de laatste ver gadering van 4 januari j.l. is besloten weer een tweedaagse buitenlandse reis te maken en wel op zaterdag en zondag 22 en 23 juni a.s. De bestemming van deze reis wordt nader bepaald. Voor het komende reisjaar dat loopt van 1 mei 1963 tot 30 april 1964 kunnen enkele nieuwe leden ingeschreven worden. Inlichtingen hieromtrent bij het bestuur R.V.A.B. J. Wijbrandts, voorz., H. v. Kesteren, penningm., W. J. Schellingerhout, secr In San ]uande hoofdstad van Puerto Rico, staat het oudste Europese huis van het westelijk halfrond, dat hij voortduring bewoond is geweest. Het is bekend als het Casa Blanca en werd in 1521 gebouwdhet overleefde vijf grote belegeringen, aardbevingen en orkanen. Nu woont er een Amerikaanse regeringsautoriteit. Het nieuwste gebouw is ongetwijfeld onze brouwerijdie langzaam maar zeker boven de fundamenten uitkomt, waar op deze foto nog aan wordt gewerkt. Men ziet Portoricanen bezig met het vlechtwerk, dat, na te zijn volgestort met beton, de vloer van de silo's zal vormen. 16

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 18