t Onze Jubilea In 1963 Door een misverstand zijn in ons vorige nummer niet alle jubilarissen van 1963 aangekondigd. Voor de goede orde laten wij daarom de (complete) lijst hieronder nog eens volgen. Tussen haakjes het aantal dienstjaren. 9 april Ch. J. H. Nijman (40) 1 mei Th. P. A. Mantoua (40) 12 mei J. Broers (40) 13 juni L. M. Spijker (25) 18 juni H. Kroesen (40) 8 augustus P. van Loenen (25) 25 augustus Th. J. Hovius (25) 2 september P. J. Timmerman (25) 22 september B. A. Dammers (25) 12 december G. de Veer (40) 12 mei, 25 augustus en 22 september vallen dit jaar op zondag en de huldigingen zul len dus de maandag erna plaatsvinden. R. M. WIJ DE VELE Op 1 maart heeft de heer R. M. Wijde- veld, die zes jaar chef van de afdeling Pu bliciteit is geweest, op eigen verzoek de Amstel Brouwerij verlaten. Uit hoofde van zijn functie had hij zit ting in onze redactieraad en de redactie wil de heer Wijdeveld op deze plaats dank brergen voor de wijze waarop hij zich steeds voor ons personeelsblad heeft inge zet. Zijn grote kennis van personeelsbladen in het algemeen en zijn daadwerkelijke be langstelling voor ons Spongat zijn de re dactieraad zeer tot steun geweest. Wij wensen de heer Wijdeveld alle goeds in zijn nieuwe loopbaan, waar hij ongetwij feld dezelfde voortvarendheid aan de dag zal leggen die hij ook ons personeelsblad ten goede heeft doen komen. deed dit voortreffelijk en ontpopte zich als een groed vriend en collega, bleek veel steun van hem te hebben ondervonden bij zijn werk op de boekhouding. Het ging zo goed, dat ze beiden steeds gelijktijdig hetzelfde bedrag aan opslag kregen, het geen de spreker bracht tot de uitspraak: daaruit valt af te leiden hoe goed jij je werk altijd deed. Ook de heer Broekhuysen voerde het woord en deze wees op het belang van de functie van chef. Door zijn beleid wordt de sfeer op de afdeling bepaald. Het is een moei lijke taak en een mooie omdat de mensen zich onder zijn leiding kunnen ontplooien. De heer Broekhuysen bracht namens de heer Oudkerk de dank over aan jubilaris Koerts voor zijn steun bij het werk en sprak de waardering uit voor de diepe ernst waarmee jubilaris Van Leeuwen zijn taak opvat, met bescheidenheid en verantwoor delijkheidsgevoel, geleid door een grote in nerlijke beschaving. Mr. Egberts sprak in zijn kwaliteit van voorzitter van de ondernemingsraad de heer Van Leeuwen als lid van deze raad toe en bood hem namens de raad een geschenk aan. De heer Van der Veen herinnerde eraan dat de taak van de heer Koerts in de loop der jaren veel zwaarder was geworden nu hij ook de dochtermaatschappijen erbij had gekregen. Van het personeel van de Iegerkelder ont ving de heer Van Leeuwen een radio en van het jubileumfonds kreeg hij geluids banden voor zijn recorder. Na de werktijd hebben de jubilarissen een receptie gehouden in de Gijsbreghtkelder, die zeer druk werd bezocht. Het geheel viel zeer in de smaak. De klan ken van het „In München steht ein Hof- briiuhaus" brachten de stemming erin. Ter ere van de aanwezige Spanjaarden weer klonk hun volkslied. Schuchterheid ver dween en een ieder vermaakte zich, hetzij met een dansje, hetzij met een gezellige kout en een lavend glas bier of anderszins. DANKBETUIGINGEN Gaarne wil ik hier nog eens mijn bijzon dere dank uitspreken voor de wijze waar op u er toe hebt bijgedragen om mijn jubi leumdag te maken tot één grote feestdag voor mij en mijn gezin. De prachtige bloemen, de geschenken en de telegrammen heb ik dankbaar aanvaard als even zovele blijken van collegialiteit en vriendschap die mij aan de brouwerij bin den. H. B. Koerts Voor al hetgeen gedaan is om mijn 25- jarig jubileum zo gezellig te laten verlopen is de familie Van Leeuwen zeer erkentelijk. De belangstelling, zowel van Hollanders als van Spanjaarden, deed weldadig aan. Het geheel getuigde van zo'n volmaakte organisatie dat we met recht kunnen zeg gen het was een brouwerij waardig. We kunnen rustig constateren dat de „nagalm" het bovenstaande heeft bevestigd. Nogmaals zeggen wij vriendelijk dank voor de mooie cadeaus, die ons tot in lengte van dagen genot zullen verschaffen. 12 L

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 14