Oezc toto staat niet ondersteboven Zo ziet u een brouwketel nooit, namelijk van onder. Honeywell N.V. die de regel- automatiek levert van het nieuwe brouwhuis liet o.a. bovenstaande foto maken van de onderkant van de nieuwe brouivkuip met motor en vertragingsmechanismeDeze motor drijft het roerwerk aan dat hel mengsel dooreenmengt. Zo gaaf en gladjes het brouwhuis et van boven uitziet, zo gecompliceerd is de onderkant. De verwarring van de leek wordt nog vergroot doordat er allerlei stellingen en plankieren staan, die later worden weg genomen. SERVICE Nassaukade, Stadhouderskade, Mauritskade. Hou ze maar eens uit elkaar. O ja, Amsterdammers zullen zich niet gauw vergissen, maar de mensen die van buiten komen, raken licht in verwarring. En daar stond dan een meisje uit Oss in verwarring op een avond bij onze portiersloge. Ze moest naar een tafeltennistoernooi en meende dat het op de Mauritskade zou zijn. Haar verloofde, die mee moest doen was vooruitgereisd. Onze portier B. Hulsman staat haar te woord, maar kan aanvankelijk weinig anders doen dan het meisje, dat het huilen naderstaat dan het lachen, gerust stellen. Dan belt hij een bevriend sport journalist op en kan enige ogenblikken daarna onthullen dat de wedstrijd wordt gespeeld in het AMVJ-gebouw, Stadhou derskade. Of de service van onze portier ertoe geleid heeft dat de verloofde van de wat laat aangekomen supporter gewonnen heeft, ver telt de geschiedenis niet. In ieder geval zal zij het medeleven van een Amstelman niet spoedig vergeten. 7

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 9