Allen bijeen voor de Nieuwjaarsreceptie Dank zij de middelen die de techniek ons heeft geboden, konden alle medewerkers van de Amstel Brouwerij in Nederland op woensdag 2 januari j.l. de Nieuwjaarsboodschap van onze directie horen. De heer Egberts sprak deze boodschap uit ten overstaan van het Amsterdamse personeel, dat hiertoe om half negen u/as bijeengekomen in de bottelarij op de derde verdieping. Op vrijdag 28 december had hij deze toespraak op de geluidsband laten opnemen en aan ieder filiaal een copie laten toezenden, zodat ook onze „filialisten" konden kennisnemen van hetgeen de directie het personeel had te zeggen. IN MEMORIAM r. Egberts begon zijn toespraak met al ■I degenen te gedenken, die ons bedrijf in 1962 door de dood waren ont vallen. Te weten: G. Pot, werkzaam in de bottelarij, over leden op 18 januari; C. Th. M. Gjevaar, voorwerker op de ex peditie, overleden op 7 mei C. M. van Heusden, hoofdinspecteur van het filiaal te Rotterdam, overleden op 23 september; W. G. Breyaen, werkzaam in de stopen afdeling, overleden op 15 oktober; H. J. M. Steenman, werkzaam bij de com merciële afdeling binnenland, overleden in de Oudejaarsnacht. Staande werd een ogenblik de nagedachte nis van deze medewerkers geëerd. BROUWEN EN VERBOUWEN Hierna ging de heer Egberts in op de vele moeilijkheden die in 1962 te overwinnen waren geweest in verband met de vervan ging en uitbreiding van onze produktie- apparatuur. Hij bracht dank aan onze technici, wier vernuft het mogelijk had gemaakt dat on danks de werkzaamheden die in het brouw huis moesten geschieden toch kans hadden gezien om het brouwen ongestoord te laten doorgaan. Dat „ongestoord" moet met een korreltje zout genomen worden, want de omstandigheden waren bijzonder moeilijk en het brouwen kon dan ook alleen door gaan dank zij de kunde en plichtsbetrach ting van onze brouwers. Met trots kon nog voor de Kerstdagen het 1.500ste gebrouw van 1962 gemeld worden. De ontwikkeling van de omzetten in het afgelopen jaar gaf reden tot tevredenheid. ROKEN RBOPEN Door rode en witte doeken op te hangen had men van de bottelarij een acceptabele plaats van samenkomst gemaakt, die goed verwarmd was. I

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 3