Ons leven in de brouwerij AMSTERDAM ln dienst gekomen-. De heren: J. W. Bel A. L. Ch. Esser G. de Graaf H. M. Kloosterman C. J. Heddes Onze dienst verlaten: De heren: H. A. Grosman J. J. P. van Heest K. Kok C. A. Overbeek De dames: A. M. de Jong C. E. Steenvoorden C. L. Verbeek S. Verbeek W. A. Vrisekoop Gehuwd-, Mej. J. H. Blankenzee met de heer G. de Graaf De heer E. Vleeming met mej. H. Flach De heer K. Eikelboom met mej. N. M. van Halem De heer H. P. Houthuijsen met mej. C. J. M. Verzijlbergen. De heer L. C. Stuurman met mej. J. Peters. Geboren: Monique, dochter van het echtpaar Brug- man-v. d. Berg Elly, d. van het echtpaar De Vries-Schuts. Cente Cornells, z. van het echtpaar v. d. Wende-Kater. Erica, d. van het echtpaar Wellner-von Ende. Norman Oscar, z. van het echtpaar Peijpers- Zijlma. Wij wensen beterschap De heren J. J. van der Weel, W. J. Swart, A. K. de Oude, H. Hulst, B. Engel, J. P. A. Rommes, A. M. de Glas, D. H. Korte, G. Visser en de dames J. K. F. Looyer en B. A. M. Janssen Groesbeek-Capel. SPREEKUUR BEDRIJFSARTS Het spreekuur van onze bedrijfsarts, dokter D. B. Kagenaar sr., duurt dagelijks van half tien tot half elf. BENOEMINGEN De heer M. C. Kampsteeg is benoemd tot onderbaas expeditie. De heer C. H. Kenter is benoemd tot on derbaas leg- en filterkelder. IN MEMORIAM H. J. M. STEENMAN Op Nieuwjaarsdag werden wij opgeschrikt door het bericht dat de heer H. J. M. Steenman, 60 jaar oud, plotseling was overleden. Het is moeilijk in de werkelijkheid van dit bericht te geloven. Immers, nog maar kort tevoren, tijdens een bijeenkomst te Utrecht, hebben zeer velen hem nog ontmoet en wees niets erop dat hij nog in het oude jaar afscheid zou moeten nemen. De heer Steenman was sinds 1 mei 1956 in onze dienst. Hij had de rang van hoofd inspecteur en was belast met werkzaam heden ten behoeve van de afdeling docu mentatie. Zijn werkzaamheden die van ex terne aard waren brachten mee, dat hij veelal de gehele week op pad was. Nu eens in het noorden van het land, dan weer beneden de grote rivieren. Hij heeft dit vaak moeilijke werk verricht met grote plichtsbetrachting waarvoor wij hem dank verschuldigd zijn en in welke geest wij hem zullen blijven gedenken. In deze dagen gaan onze gedachten tevens uit naar zijn echtgenote, die wij de kracht toewensen dit verlies te aanvaarden. Hij ruste in vrede. Van der Schuyt. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik hierbij van harte dankzeggen allen die met woord of daad de dag van mijn veer tigjarig huwelijk en mijn veertigjarig dienstjubileum onvergetelijk hebben ge maakt. G. Wagenaar. Hiermede dank ik, mede namens mijn echtgenote, allen die bij mijn jubileum blijken van belangstelling hebben gegeven. J. Vermeulen. Bij deze wilde ik, ook namens mijn man, iedereen hartelijk bedanken voor de bij drage aan mijn huwelijksgeschenk. J. H. de Graaf-Blankenzee Mede namens mijn vrouw wil ik gaarne iedereen bedanken, die heeft bijgedragen tot het welslagen van mijn veertigjarig jubileum. De vele uitingen van sympathie waren hartverwarmend. Heel hartelijk dank. A. G. Tournier. 23

Amstel - Het Spongat | 1963 | | pagina 25