Ons leven in de brouwerij In dienst gekomen AMSTERDAM De dames Me J. Ch. Brandon Me R. Eden Me J. H. Fisscher Me Y. C. Gerretsen Me A. van Gosliga Me A. L. van Huissteden Me C. G. Las van Bennekom Me G. Linde Me P. Meerens Me J. H. Orsel Me J. Roos Me F. F. Sealtiël Me E. D. Smink Me G. W. van Straten Me S. Verbeek Me M. S. v. d. Wiel Me M. W. van Wijk De heren K. L. Chandler W. M. Cornelisse S. Duque Morón H. van Gaaien H. A. Grosman D. G. Jager G. van Kampen J. L. Koning C. L. de Koster J. P. Teunisse W. M. Tol J. D. Weers L. de Winter A. H. G. S. W. van Zuilichem De dames Mej. J. Boerma (Groningen) Mevr. P. J. Versteeg-v. d. Heydt (Den Haag) Mej. A. Chr. Beckers (Heerlen) De heren B. C. Sax (Rotterdam) J. de Ridder (Groningen) J. A. Klein (Heerlen) Onze dienst verlaten AMSTERDAM Mevr. F. F. van Beek-van Kalken Mevr. C. J. Brandse-Kouw Mej. L. van der Kraan Mej. E. Oepts Mej. M. L. P. Schouten De heren H. de Groot (Amsterdam) E. H. de Vries (Groningen) T. A. Hardeman (Rotterdam) Overleden AMSTERDAM W. Breyaen, Amsterdam C. M. van Heusden, Rotterdam Geboren AMSTERDAM Josephina Johanna Maria, d. van het echt paar Kusters-Franssen. Norbert, 2. van het echtpaar Bakker- Eichelsheim. Luciën Hyacinth Marie, 2. van het echtpaar Tros-den Bosch. Roger Theodoor Agnes, 2. van het echt paar Hameiers-Hameiers. Remco Alexander, 2. van het echtpaar Feitsma-Heij mans Chantal Josephina Theodora, d. van het echtpaar Koudenburg-Beijer. Monique, d. van het echtpaar Bolland- Beenhakker. Marleen Johanna, d. van het echtpaar Kluyvers-Reesch. Monique, d. van het echtpaar Brugman- v. d. Berg (Curasao). Getrouwd Mej. A. N. Vierdag met de heer F. Zeven hek. De heer C. G. Tukker met mej. E. J. M. Rennert. De heer C. V. Teengs Gerritsen met mevr. F. B. Pander. Wij wensen beterschap. Mevr. M. Gies-Vervoort Mej. J. K. F. Looyer H. B. Koerts A. Verburg-Hulst M. P. H. Franssen (Heerlen) 23

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 45