Het echtpaar Tukker reci pieerde na de huwelijksvol trekking in Kota Radja te Rotterdam en zag onder de belangstellenden o.m. mevr. Priem van het agentschap te Breda). Mejuffrouw Ali N. Vierdag (Commerciële afdeling) trad vrijdag 26 oktober in het huwelijk met de heer Zevenhek en in de kerk aan de Linnaeusstraat, waar het hu welijk werd bevestigd, poseerde het bruids paar voor de fotograaf. Ter gelegenheid van mijn huwelijk heb ik bijzonder vele prachtige cadeaus gekregen, waarvoor ik mede namens mijn man allen hartelijk wil danken. Wij beiden waren ook door de grote belangstelling na de huwe lijksbevestiging en tijdens de receptie zeer verrast, A, N. Zevenhek-Vierdag. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn echtgenote dank ik hier bij de directie en het personeel voor de belangstelling welke wij bij ons huwelijk op 4 oktober j.l. hebben ondervonden. C. G. Tukker. Mede namens mijn vrouw wil ik de heren van de winkelverkoop bijzonder hartelijk danken voor hun cadeaus en blijken van belangstelling bij ons huwelijk. Mijn vrouw en ik hebben dit op hoge prijs gesteld. H. van der Zwan. Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw, u allen hartelijk danken voor de belangstelling bij ons huwelijk ondervon den. G. de Bekker. WIJ FELICITEREN Onze gelukwensen gaan naar het echtpaar J. P. G. Renes-Laffree, dat 26 september j.l. herdacht dat het vijfenvijftig jaar ge leden in de echt werd verbonden. Vijfen veertig jaar getrouwd was op 25 oktober j.l. het echtpaar H. A. Grote-Oremus en een dag later was het echtpaar J. Licht- Van de Berg veertig jaar gehuwd. Honderdveertig jaar huwelijksleven, geen kleinigheid en dus zeker een vermelding waard in ons personeelsblad, dat bij deze gepensioneerden de herinnering aan hun brouwerij-jaren levendig houdt. HYACINTEN Als ooit het aardse goed u eens ontviel En u nog slechts twee broden overbleven Verkoop er één en wil dat geld dan geven Voor hyacinten voedsel voor uw ziel. (Perzisch kwatrijn) 22

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 44