In memoriam C. M. VAN HEUSDEN Zondagochtend 23 september j.l. ontvingen wij het droeve bericht, dat ons aller vriend en medewerker, de heer Van Heusden, was overleden. Een vreselijke ziekte had zijn sterke lichaam overwonnen. Zesendertig jaar heeft hij onvermoeid zijn krachten aan de brouwerij gegeven. De zwaarste opgaven heeft hij met sukses uit gevoerd: we denken hierbij aan de over neming van de Meiboom brouwerij, als mede aan de samenvoeging van het agent schap Den Haag bij het filiaal Rotterdam in 1948. Behalve een groot talent op zakengebied, waarvan velen in den lande hebben ge profiteerd, bezat Van Heusden een grote humor, alsmede de gaven van een goed mens. Gevraagd of ongevraagd was hij al tijd bereid te helpen waar dat nodig was. Woensdag 26 september hebben wij hem naar zijn laatste rustplaats gebracht. Zeer vele relaties en persoonlijke vrienden wa ren op de begraafplaats aanwezig. In de aula sprak onze heer Kranenberg, die met mr. Van Voorst van Beest de Raad van Beheer vertegenwoordigde, woorden van grote waardering. Hij herdacht met dankbaarheid hetgeen de heer Van Heusden voor de Brouwerij ge daan had. De heer P. Prins nam daarna met gevoel volle woorden afscheid van zijn trouwe vriend. Wij verliezen in hem een goede collega en bovenal een goede vriend, wiens nagedach tenis wij in hoge ere zullen houden. Dat hij ruste in vrede. W. BREYAEN Op 15 oktober j.l. is plotseling van ons heengegaan ons aller vriend de heer W. Breyaen. Hij was bijna veertig jaar in ons bedrijf werkzaam, waarvan de laatste vijfentwintig jaar op de bottelarij, waar hij het beheer had over de stopenafdeling. Op deze afdeling heeft hij altijd zijn beste krachten ingezet, had plezier in zijn werk en was een stimulerend voorbeeld voor de jongeren. Nooit was hem iets te veel, waar door hij wel eens wat te veel hooi op zijn vork nam. Ondanks dat de laatste tien jaar zijn ge zondheid minder werd deed hij zijn werk op een wijze, alsof hij nog in de kracht van zijn leven was. Plichtsgetrouw ten opzichte van zijn werk en zijn gezin en tevreden met het leven, zoals dat hem gegeven werd. Dat hij ruste in vrede. G. J. Fokke. DANKBETUIGING Langs deze weg bedanken wij allen voor de belangstelling en het medeleven die wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve man en vader. A. Breijaen-van der Steeg en kinderen. 6

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 28