NIBB-IT pindalux Wtsllt Onze zegsman was moeilijk te verstaan, omdat zich een zeer luidruchtige menig te op de achtergrond in het gesprek mengde. Met enig voorbehoud onzerzijds was de einduitslag UITSLAG le prijs met 20 baarzen de heer Hol lander, die daardoor tevens houder van de wisselbeker werd; 2e prijs met 18 baarzen de heer P. Smit; 3e prijs met 16 baarzen de heer Paans; 4e prijs met 15 baarzen de heer Huis; 5e prijs met 13 baarzen de heren De Lang en Beers. Prijzen voor baarslengte: le prijs de heer Onzen, 22,5 cm; 2e prijs de heer Affourtit, 22 cm; 3e prijs de heer Beers, 21,5 cm. Groep 3 kreeg de prijs voor het hoogste groepsgemiddelde namelijk 76 stuks in de totale tijd. Uit het telefonisch onderhoud bleek ook dat de vlaggenceremonie aan het einde van de wedstrijd niet een onderdeel van het protocol vormde, doch een noodzake lijke ingewikkelde activiteit om vast te stellen wie de laatste baars aan de haak had voor het eindsignaal. Het bleek te zijn geweest ene heer Paans. Onze zegsman deelde mede, dat de wed- stijd goed was verlopen, doch kon over het verloop van de avondbijeenkomst geen nadere mededeling doen. Het Preservenbedrijf in Breda is erin ge slaagd een nieuw Nibb-it-produkt te ont wikkelen. Het bekende en populaire zout je is nu ook verkrijgbaar met een pinda- smaak. Zoals gewoonlijk zijn er twee soorten ver pakkingen in de handelde zak van 80 cent en de junior van 25 cent. Gezien de ervaringen die de vertegenwoordigers tot- nutoe met dit nieuwe produkt hebben op gedaan, belooft Nibb-it Pindalux een groot succes te worden. Nibb-it wordt in de handel gebracht door de Rob Verkoopcentrale N.V., Wetering schans 14, Amsterdam. Godsdienstoefeningen in de brouwerij In 1609 was de Lutherse gemeente in Amsterdam dermate gegroeid dat op ho ge feestdagen het pakhuis De Pot op het Spui bij het Singel te klein was om alle gelovigen plaats te bieden. Op die da gen mocht men dan beschikken over de grotere ruimte in de brouwerij De Blin de Wereld. Later werd een kerk gebouwd, die na enige tientallen jaren ook alweer te klein was; toen begon de bouw van de Lutherse Nieuwe Kerk aan het Singel, die in 1671 werd ingewijd. AMSTEL IN BELGIE Door heel België zijn ca. driehonderd grote borden geplaatst die de aandacht vestigen op ons hier. Bovenstaande foto's werden gemaakt door de heer famotton, vertegenwoordi ger in het gebied van Namen en Charleroi en zij geven een goed beeld van deze blik vangers. 12

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 14