per persoon dan hebben we gezamenlijk meer dan tweeduizend vissen gevangen, waaraan ongetwijfeld ook vele buren, vrienden en kennissen een smakelijke maaltijd gehad zullen hebben. De organisatoren komt alle lof toe voor de prima verzorging en het op zo'n korte termijn bijeenbrengen van 32 hengelaars en de benodigde vervoermiddelen. Op de foto's ziet u enige deelnemers, onder wie u deze keer echter mr. Egberts zult mis sen, die tot zijn (en onze) spijt verhin derd was. We hopen met dit artikel bij vele col lega's belangstelling te hebben gewekt om ook eens een dag te beleven die zo anders is dan anders. U zult er zeker geen spijt van hebben want één ding staat vast: Met Amstel-mannen kan je uit vis sen gaan Th. Veenings. 500.000 reinigingen De c.v. Bierwacht heeft zaterdag 23 juni j.l. te Hoevelaken bij onze afnemer café Kok aan de Nijkerkerstraat de halfmiljoen- ste reiniging van de bierleiding volbracht. Deze historische taak werd verricht door bierwachter J. K. Bijen uit Baarn en het spreekt vanzelf dat er een feestelijk tintje aan werd gegeven. De eigenaresse van het café, mevrouw Kok, ontving van de direc teur van het CBK, de heer Th. C. Offer- haus, een wandbord dat het feit vermeldde en onze verkoopleider, de heer W. F. de Jong overhandigde haar een ets. Hierbij waren alle vijfentwintig bierwach ters aanwezig. De c.v. Bierwacht werd in 1951 opgericht en verrichtte in dat jaar nog geen twee duizend reinigingen. Nu worden er in de vijfentwintig rayons jaarlijks circa 90.000 leidingen gereinigd. Woensdag 4 juli heeft de heer G. J. van de Garskampna een veertigjarige diensttijd, afscheid genomen. Hij heeft er de voorkeur aan gegeven dit in alle stilte te doen en al zullen velen dat jammer gevonden hebben, het is geheel in de lijn van zijn rustige persoonlijkheid. De heer Van de Garskamp is als twintigjarige jongeman in dienst getreden en heeft alle voorkomende werkzaamheden op het hoofdkantoor gedaan, waardoor hij een grote be kendheid kreeg met al hetgeen er op commercieel en administratief gebied te doen was en dan ook hoofd administratie werd. De laatste jaren was hij belast met de personeels zaken en fungeerde als de vertrouwens- en verbindingsman tussen het bedrijf en belang rijke, niet-commerciële relaties. Aan het eind van die vierde juli heeft de directie de heer Van de Garskamp dankgezegd voor de vele belangrijke diensten die hij haar en de Amstel Brouwerij heeft bewezen; mr. Egberts overhandigde hem een envelop met inhoud. Bij het begin van deze laatste samenkomst werd bovenstaande foto gemaakt. Van links naar rechts: ir. R. van Marwijk Kooy, P. Kranenberg, G. J. van de Garskamp en mr. E. J. Egbertsmr. Elink Schuurman was op dat moment buitenslands. 7

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 9