Groningen officieel geopend A M ST EI Het personeel met dames voor het nieuwe filiaal; onder de EL (van het woord AMSTEL) de heer Kranenberg en het echtpaar Helms. Tussen het kantoor en het opslaggebouw is de inrit die naar het expeditieterrein leidt. Hier lag de enige mogelijkheid om een grote ontvangst te organiseren, want het kantoor is hierop uiteraard niet inge richt. Vandaar dat er donderdagmiddag met vereende kracht een reusachtige tent Om achttien minuten over elf onthulde de heer Kranenberg de klok. komen om getuigen te zijn van de offi ciële opening. Hiertoe had de wethouder van openbare werken, de heer J. B. H. Hulsman zich bereid verklaard. Hij werd ingeleid door Het valt ons bij herhaling op dat er op onze filialen een goede stemming heerst. Wij maken uiteraard die klei ne gemeenschappen niet dagelijks mee en als wij er al komen dan is er meestal iets bijzonders, iets feestelijks aan de hand. Maar voortdurend bemerken wij hoe die mannen en vrouwen ver van Amsterdam goed samenwerken en met veel blijmoedig heid met elkaar omgaan. Neem nou Gro ningen waar vrijdag 22 juni j.l. ons nieuwe pand aan de Wilhelminakade officieel werd geopend. Er moest enorm veel voorberei dend werk worden verzet, het werd er laat door en het gewone werk bleef liggen, tot zaterdag uiteraard, want toen moest dat achterstallige bier toch echt de deur uit. En het ging de deur uit. En hoewel er op die feestdag door de meesten van het filiaal harder gewerkt werd dan anders, ging alles in perfecte harmonie en lieten zij de indruk achter een „happy team" te zijn. Zoals wij in het vorige nummer hebben vermeld, bestaat ons filiaal in Groningen sinds 1948 en was toen gevestigd in de Turftorenstraat; vandaar verhuisde men naar het Lopende Diep om tenslotte aan de Wilhelminakade een nagenoeg geheel nieuwe behuizing te vinden. GROTE TENT werd opgezet, waarin de dag daarop de receptie werd gehouden. Zo'n tent heeft iets gezelligs, want hij doet denken aan kermis, circus, een zonnige landdag. Dat was ook het gevoelen van de honderden gasten die uit Stad en Lande waren ge- 1

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 3