Reisvereniging naar Br Onze reisvereniging Amstel Brouwerij heeft zaterdag 23 juni om tien voor acht haar leden in een autobus laten stappen om het jaarlijkse uitstapje te maken. Deze keer ging het naar de Brabantse vennen en De Efteling. Het volgend jaar hopen wij weer een tweedaagse buitenlandse reis te maken maar ook in ons eigen landje is het goed reizen en dat bleek ons nu weer. Het was schitterend weer en de tocht was buitengewoon mooi. Langs de oude weg gingen we naar Utrecht en via vele bin nenwegen kwamen we in Den Bosch aan waar we koffie dronken in een oude ver bouwde boerderij, de Pettelaer. Van hier gingen we naar Waalwijk en in het restau rant waar we de koffietafel gebruikten troffen we een uniek café-orgel aan met de bekende orgelboeken en aangedreven door een elektromotor. In het sprookjespark De Efteling te Kaats heuvel hebben we enige uren zoekgebracht, want het was zeer de moeite waard daar rond te kijken. Op de terugweg stopten we in Arnhem om te dineren. Zo naderde het eind van onze dag, maar voor we Amsterdam binnenreden stapten we uit bij café 't Polderhuis waar de beentjes flink van de vloer kwamen. Te vroeg helaas moesten we weer instap pen en de bus zette ons om kwart over elf weer bij de brouwerij af. W. J. Schellingerhout (smederij) secr. reisvereniging. H. Hesseling met pensioen Na een diensttijd van ruim 43 jaar is de heer H. Hesseling met pensioen gegaan. Chefs en collega's (voornamelijk van de bottelarij, waar hij monteur was) hebben op vrijdag 22 juni j.l. op hartelijke wijze afscheid van hem genomen. Er werd ge sproken o.a. door de heren Stomps, Fokke en Gans, er werden geschenken (zoals een scheerapparaat en een envelop met inhoud) overhandigd en het werd een bijzonder ge zellig uurtje. De heer Hesseling dankt ieder in het be drijf met wie hij te maken heeft gehad voor de goede samenwerking die hij al die jaren heeft mogen ondervinden en is zeer erkentelijk voor de prettige wijze waarop men zijn afscheid heeft gevierd. MSTIl -v.' Na een lange reis is ons bier op Nieuw-Guinea aangekomen en is per auto vervoerd naar de plaats van bestemming. De verslaggever van Het Vrije Volk, Dick Schaap maakte deze foto te Hollandia, die in het nummer van 15 juni j.l. werd geplaatst bij zijn artikel, dat tot titel droeg: Verdwijnt met Nederland ook het bier uit Nieuw-Guinea 12

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 14