(aldus een brief van deze aan de redactie) voor de bungalow te Hattem. Per busje werden we van huis gehaald en gebracht naar het gerieflijke landhuisje, werkelijk van alle gemakken voorzien: splinternieuw serviesgoed en bestek, een ideale keuken, inventaris, stromend koud en warm water en zelfs een douche. En dit alles temidden van een bosrijke omgeving. Wilt u onze dank overbrengen aan de di rectie voor dit prachtige initiatief en de voordelige wijze waarvan wij hiervan ge bruik mochten maken. Er was zelfs op slecht weer gerekend, want bij aankomst werd direct de kachel aange maakt Ook van de families Kreeft en Theunis ontvingen wij een dankbetuiging voor de prachtige vakantie die zij in Hattem heb ben kunnen doorbrengen. Dit is een foto van de gepensioneerde echt paren J. Blanke (rechts) en W. G. Harmse wist vol te houden. „Meestal spreek ik bij een huldiging alleen maar en heb nooit een cadeau aan te bieden", aldus de heer Stomps, „het verheugt mij dat ik nu niet met lege handen kom. Namens het perso neel moet ik je dit stoeltje aanbieden." Uit zijn jaszak kwam een geel stoeltje van plastic, groot genoeg voor een poppenhuis, maar tevens was er een envelop met een geldsbedrag, bijeengebracht door het per soneel en bestemd om te worden besteed aan een echte stoel. Ook de heer Struiksma sprak en hij deed dit als oud-medewerker. „Veel heb ik van u geleerd", aldus de heer Struiksma en ik ben blij dat ik sinds korte tijd weer een functie heb die mij opnieuw nauw met u laat samenwerken." Hierna leidde hij de chef Personeelszaken in, de heer Broek- huysen, die evenwel in Zuid-Engeland op vakantie was, maar zijn toespraak op de band had uitgesproken. Door een druk op de knop kreeg de heer Broekhuysen nu het woord. Hij verklaarde groot respect te heb ben voor iemand met een veertigjarig dienstverband', een jubileumdag is dan een rustpunt. Sta je ervoor dan zie je er als een berg tegenop, is de dag eenmaal aan gebroken dan zit je bovenop de berg en de volgende dag, als je er afgerutscht bent moet je bekennen dat het allemaal erg is meegevallen. „De toekomst zal anders zijn dan de afgelopen veertig jaar", aldus de heer Broekhuysen, „er zullen veranderingen zijn, maar u zult beslist kunnen meekomen omdat u reeds jong als voetballer geleerd hebt wat goed teamwork waard is." AUTORADIO De heer Fokke die als baas van de groot ste afdeling altijd zeer veel met de heer Dalmolen te maken heeft gehad sprak van de vele moeilijkheden en problemen waar voor ze vaak hadden gestaan, maar die ze samen altijd prettig hadden opgelost. De heer Binnekade sprak namens de On dernemingsraad en bood een slof sigaretten aan. De jubileumcommissie was vertegenwoor digd en de heer Feldhuis die uiteenzette hoeveel dit fonds aan de heer Dalmolen verplicht was, had de aangename taak de verbaasde jubilaris een autoradio te mogen aanbieden als cadeau van het weekgeld- personeel. De heer Dalmolen dankte tenslotte voor de belangstelling, de prijzende woorden en de geschenken. DANKBETUIGING Gaarne wil ik, mede namens mijn vrouw, allen danken die bij de viering van mijn veertigjarig jubileum op zulk een prettige wijze van hun belangstelling blijk hebben gegeven. Th. Dalmolen MARINE „Natuurlijk zou een jongen met jouw ta lenten en uiterlijk nooit bij de marine gaan en de wereld zien", zei de ambtenaar van het recruteringsbureau, „maar wat is er op tegen om bij de marine te gaan en de we- 1 jou te laten zien!" II

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 13