STICHTING „PENSIOENFONDS VAN DE AMSTEL BROUWERIJ N.V." Verkort jaarverslag over I960 aan de deelhebbers. T er voldoening aan artikel 15 der Sta- tuten laten wij hieronder de voor naamste punten van het aan de direc tie van de Amstel Brouwerij N.V. uitge brachte jaarverslag over I960 volgen. Het bestuur bestond uit de volgende leden: Jhr. Six van Hillegom, voorzitter; J. Scher- melé, plaatsvervangend voorzitter; mr. J. C. Bossard, secretaris; H. Fleurbaay, plaats vervangend secretarismr. E. J. Egberts en C. P. Verhaar. Wegens het periodiek aftreden van de heer J. Broers werd in diens plaats bij referen dum op 2 februari I960 gekozen de heer H. Fleurbaay. De wijzigingen in de statuten en het Pen sioenreglement van de Stichting, waartoe besloten is in de bestuursvergadering van 21 december 1959, 18 januari 1960 en 18 maart I960 en welke zijn goedgekeurd na referendum van de deelhebbers op 11 juli 1960, is van kracht geworden met ingang van 1 januari I960. Een exemplaar van de gewijzigde statuten en het Pensioenregle ment werd in het verslagjaar aan ieder der deelhebbers gezonden. Het verloop van het aantal deelhebbers in de Stichting was in het verslagjaar als volgt Het totaal aantal deelhebbers bedroeg per 1 januari I960 Als deelhebbers meldden zich aan Overheveling van week- naar maandgelders Met pensioen Beëindiging van het dienstverband Overleden Maandgelders W eekgelders 219 92 311 6 317 10 307 217 101 318 6 312 304 In drie gevallen werd uitgesteld pensioen toegekend, terwijl aan de weduwen van de overleden deelhebbers pensioen werd ver leend. Op 31 december I960 werd pensioen genoten door 4 mannen, 15 weduwen en 3 kinderen, via de Stichting. Wegens het beëindigen van het vaste dienstverband werd aan 3 personen, van wie het deelhebberschap langer dan 5 jaar duurde, een recht op uitgesteld pensioen verleend. Van de 5 overigen, die korter dan 5 jaar deelhebber zijn geweest, werd over eenkomstig artikel 14 van het pensioen reglement hun polis afgekocht. De waarde van deze niet toegekende pensioenrechten zijn aan het fonds vervallen. In I960 heeft de Amstel Brouwerij N.V. ook geen gebruik gemaakt van de in artikel 7 lid 4 van het pensioenreglement gegeven mogelijkheid de deelhebbers in de jaarlijkse premiën te laten bijdragen, zodat de gehele premielast door de brouwerij aan de Stich ting werd vergoed. Op grond van de met de Amstel Brouwerij N.V. gesloten overeenkomst werd de aan de Hollandsche Sociëteit van Levensverze keringen N.V. betaalde rente over het res- A terende bedrag der nog verschuldigde koop- w sommen en over achterstallige premiën we derom geheel door de brouwerij aan de Stichting vergoed. De wettelijk voorgeschreven verslagstaat over I960 werd aan de verzekeringskamer toegezonden. De administratie van de Stichting over het verslagjaar werd gecontroleerd door de accountants Th. en L. Limperg, die blijkens het aan de bestuursleden uitgebrachte rap port d.d. 1 mei 1962 deze in orde hebben bevonden. Amsterdam, 25 mei 1962. HET BESTUUR. 22

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 24