Drie zilveren jubilarissen A. KOOLWIJK Jubilarissen als de heer Koolwijk zijn zeer zeldzaam omdat het beroep van de heer Koolwijk aan het uitsterven is: kuiper. Als jongeling kwam hij in onze dienst en begon hij het vak te leren. Op 4 mei j.l. was de dag aangebroken waarop hij, in gezelschap van zijn echt genote, zijn zilveren jubileum kon geden ken. Nadat ir. Yan Marwijk Kooy het echt paar had ontvangen volgde in de Gijs- breghtkelder de huldiging. De zilveren kui per werd hier toegesproken door de heer Stomps als zijn chef, door de heer Struiks- ma namens de bedrijfszelfbescherming (de- ^ze overhandigde een envelop namens de ^brandweer, een boekenbon, een zakflacon met geestrijk vocht om de hengeltijd te veraangenamen en mevrouw een kalender met geschikte visdagen), de heer Verloop bood namens de collega's een envelop aan en de heer Feithuis deed dit namens de jubileumcommissie. Er heerste een prettige stemming en de heer Koolwijk vertelde ons later dat hij een bijzonder leuke dag had gehad en dat het allemaal bijzonder was meegevallen. H. J. SELIER EN J. DE LANG r)e heren H. J. Selier en J. de Lang zijn maandag 4 juni te twaalf uur beiden gehuldigd in verband met hun zilveren dienstjubileum. De heer J. de Lang, een van onze koet siers, had zijn paarden Willem, Peter en Jan niet kunnen (of durven?) meebren gen maar was wel vergezeld van zijn echtgenote en zoontje. De heer Selier, reeds jarenlang voorman etiketteerder in de bottelarij was in gezelschap van zijn echtgenote. Onder de aanwezigen bevond zich ook mr. E. J. Egberts, ditmaal in zijn functie van voorzitter van de ondernemingsraad waarvan de heer De Lang lid is. Vandaar dat er ook een extra-geschenk voor hem was: een kist sigaren, hem namens de ondernemingsraad aangeboden door mr. J. C. Bossard, de secretaris. De heer Koch sprak de heer De Lang namens het NVV toe en overhandigde een paarde- ets. Namens de bedrijfsleiding sprak de heer Stomps, die beide jubilarissen hul digde. Namens het bottelarijpersoneel trad de heer Spijker op, die een envelop met inhoud ten geschenke gaf aan de heer Selier; deze ontving ook de envelop Koetsier De Lang op pad. van de jubileumcommissie. De heer De Lang werd namens deze commissie bedacht met een hengel. Wel was er voor hem een envelop van het expeditiepersoneel. Als aardige bijzonderheid kunnen wij nog mel den dat de heer De Lang 's avonds aan familie, vrienden, collega's en leden van de ondernemingsraad een drankje aanbood in het Parochiehuis in de Spaarndammerstraat een bijeenkomst die erg geslaagd is. DANKBETUIGINGEN Allen die hun belangstelling hebben be toond bij de viering van mijn zilveren dienstjubileum zeg ik hierbij mede namens mijn echtgenote hartelijk dank. Ik heb de prettige woorden en de stoffelijke blijken van waardering en collegialiteit bijzonder op prijs gesteld. A. Koolwijk. Mede namens mijn vrouw, bedank ik de directie en allen die aanwezig waren, voor de onvergetelijke dag, ter gelegenheid van mijn vijfentwintigjarig jubileum. De ontvangst in de Gijsbreghtkelder en de mooie geschenken zullen bij ons lang in het geheugen blijven. J. de Lange 15

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 17