MlI 1 'MVT- Uil'iKVJ ^W.' AMSTEL BIER AAN DE WESTKUST Al et de Dinteldijk van de Holland-Amerika Lijn kwam de eerste zending Amstel Holland Beer te San Francisco aan, bestemd om in negenentwintig staten te worden verkocht door de Falstaff Brewing Corporation. Bij het lossen van deze dozen waren aanwezig (v.l.n.r.) de heren Henry Cahn, publiciteitschef van Falstaff, San Jose, Hubert Penn van de HAL, Chr. Kammeyer van de Amstel American Corporation, Frank Becht van Falstaff, IV. van der Horst, assistent van de heer Kammeyer en Frank Schleifer, o.m. brouw meester van Falstaff, San fose. was erg spannend waarbij charmante dames als coureurs fungeerden. Als einddoel van onze trip, kwam uiteinde lijk toch weer Holland. Hiertoe was de Gijsbrechtkelder veranderd vol tulpen en narcissen. Hier zouden we de laatste uren doorbrengen, met dansen, zang en voor dracht. Opvallend goed was het optreden van een zangeresje (tienertje) een dochtertje van een der gasten uit Doorn. Vooral het be- ginnummertje (Zwei kleine Italiener aus Napoli) sloeg geweldig in en het applaus was dan ook welverdiend. Het einde van deze prettige dag kwam voor ons veel te vroeg, een dag waarop weer oude vriendschapsbanden waren ver stevigd en nieuwe gemaakt. Elk der gasten ontving bij zijn vertrek nog een pakketje met een hartversterking voor onderweg. Rest mij nog tot slot iedereen (de heer Struiksma als organisator en alle anderen die het hunne bijgedragen hebben) harte lijk te danken voor hun werk, doch vooral niet te vergeten de dames die zich in de keuken zo verdienstelijk hebben gemaakt. A. J. J. v. B.

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 16