J 'ai perdu un ami. Comment pouvez-vous dire? Vous viviez au loin et sans vous être rencontrés plus de dix, mais pas vingt fois en quinze ans. Certes! Mais nous nous rapprochions chaque fois que la consigne fidèlement observée par les siens, ce qui est a leur honneur, cessait d'etre au rythme des affaires entre nos deux Pays. C'est alors a l'arbitre qu'il était fait appel. Expérimenté et sage il décidait, sans que ja mais les parties en présence puissent lui faire reproche d'etre juge et partie. II décidait non seulement avec sa tête mais aussi avec son coeur d'homme. Ce sont la qualités du chef. Que dire de sa digne épouse? Ils ont quitté la route ensemble. Paris, juin 1961. F. M. CADRO Ik heb een vriend verloren. Hoe kan dat, zult u zeggen. U leefde ver van elkander verwijderd en u hebt elkander ten hoogste tien of twintig keer ontmoet in vijftien jaar. ZekerMaar wij kwamen iedere keer dich ter bij elkaar wanneer een instructie, trouw in acht genomen door de zijnen hetwelk hun tot eer strekt het zakelijk ritme tussen onze beide landen dreigde te ver storen. Er werd dan een beroep gedaan op de ar biter. Ervaren en wijs besliste hij, zon der dat de betrokkenen hem enig verwijt konden maken tegelijk rechter en partij te zijn. Hij besliste niet alleen met zijn ver stand maar ook met zijn hart. Dat zijn de kwaliteiten van de leider. Wat te zeggen over zijn toegewijde echt genote Zij hebben de levensweg samen verlaten. Parijs, juni 1961. F. M. CADRO. Met de heer F. M. Cadro.

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 15