Jubilaris Zevenster met dochters, zoon en schoondochter. hij nu voorwerker is. De heer Van Mar wijk Kooy wees op het ruimtegebrek op de expeditie, op de haast die alle klanten nu eenmaal hebben en aan de humor waarmee de jubilaris die klanten gerust kon stellen. De heer A. G. ten Brink feliciteerde de heer Zevenster namens de burgemeester van Amsterdam en kon hem de verheu gende mededeling doen dat het H.M. de koningin had behaagd hem de ere medaille in brons te verlenen, behorend bij de Orde van Oranje Nassau. De heer Stomps sprak namens het perso neel en de heer De Bas namens het expe- ditiepersoneel inclusief de schippers en heftruckrijders en bood een fototoestel aan. Als woordvoerder van de jubileum commissie trad de heer Feithuis op die de jubilarissen verblijdde met een enve lop met inhoud. Die envelop wekte bij ir. Van Marwijk Kooy herinneringen op want hij haastte zich naar de sprekers plaats om onder hilariteit alsnog de di rectie-envelop aan te bieden. Nog geruime tijd bleven de jubilarissen en hun familieleden bijeen om in onge dwongen sfeer deze buitengewone dag in hun leven een eindweegs op gang te brengen. DANKBETUIGING Mede namens mijn vrouw dank ik direc tie, chefs en collega's niet alleen voor al hetgeen zij mij hebben aangeboden op de dag van mijn jubileum maar ook voor de vele waarderende woorden en verder al len voor hun aanwezigheid. Th. Jansen. DE JONE (DE)GENERATIE Onze wereld is gedegenereerd in deze da gen. De kinderen gehoorzamen hun ouders niet. Een Egyptische priester4000 jaar v. Chr. De kinderen tegenwoordighebben slechte manieren, verachten het gezag. Zij hebben geen respect voor ouderen en bab belen liever dan dat zij studeren. Zij staan niet meer op wanneer oudere personen de kamer binnenkomen. Zij spreken hun ouders tegen, voeren het hoogste woord, ze eten aan tafel schrokkerig, slaan hun benen over elkaar en tiranniseren hun lera ren. Socrates, 5de eeuw v. Chr. 2

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 4