Ons leven in de brouwerij AMSTERDAM In dienst gekomen: Mej. A. M. Th. Deckers K. Kok Mej. S. E. Oepst C. A. Overbeek F. Seitner Onze dienst verlaten: Mej. K. Ch. Frankfoort Ph. Hausel Mevr. M. W. Th. Hogers-Deckers Mej. H. G. Schnabel Mevr. H. A. T. Schaaper-Coppens ROTTERDAM Onze dienst verlaten: Mej. J. C. M. van Haren AMSTERDAM Geboren Barbara Christina, dochter van het echtpaar Grave-Jelmorini. Yvonne, dochter van het echtpaar Bouw- man-Hastman. Christina Andrea, dochter van het echtpaar Batenburg-van Zoeren. Monique Maria Johanna, dochter van het echtpaar Stolte-Maas. Jan, zoon van het echtpaar Raveling-Eiken- horst. Christina, dochter van het echtpaar Slisser- Tiebesl. Wilhelmina Catharina Maria, dochter van het echtpaar Frenken-Wever. GRONINGEN Geboren: Rijkwert, zoon van het echtpaar Drent- Bosschers. AMSTERDAM Getrouwd T. H. J. Pompert met mej. C. A. Abcou- wer. IN MEMORIAM C. TH. M. OJEVAAR Met groot leedwezen moeten wij kennisgeven dat door een noodlottig ongeval is overleden de heer C. Th. M. Ojevaar, voorwerker bij de expeditie. Staande op een schuit die op weg was naar de brouwerij, werd hij bij het passeren van de brug over de Buitensingelgracht (bij de molen de Gooijer) getroffen door de rand, waardoor hij in het water viel en verdronk. De overledene, die bijna 51 jaar was, kwam 7 januari 1957 in onze dienst. Hij was een harde werker, met veel hart voor het bedrijf, waaraan hij zeer gehecht was. Hij betoonde zich altijd een vurig supporter van onze voetballers en speelde graag bridge, wat hij bewees door mee te doen aan de bridgedrive die 27 april j.l. in de Gijsbreghtkelder is gehouden. Wij wensen mevrouw Ojevaar en haar dochtertje de kracht toe dit zware ver lies te dragen; zij kan zich gesterkt voelen door de sympathie en het mede leven van de collega's, die zeer goed tot uiting kwamen toen vrijdag 11 mei de begrafenisstoet voorbij de brouwerij trok. Hij ruste in vrede. Benoemingen Tot verkoopleider van het rayon Noord- Brabant is met ingang van 1 april 1962 benoemd de heer B. J. Leereveld. Met ingang van 1 mei 1962 is de heer L. K. G. Smit benoemd tot verkoopleider van de afdeling Winkelverkoop. Op 11 mei j.l. heeft de heer Kranenberg aan de navolgende heren inspecteurs hun benoeming tot hoofdinspecteur medege deeld. G. P. M. A. H. de Bekker W. Bosch K. M. Tielkemeijer D. de Vos. AFSCHEID Langs deze weg wil ik afscheid nemen van al degenen die ik niet persoonlijk de hand kon drukken. Ik dank hen voor de medewerking en collegialiteit die ik in de loop der jaren heb ondervonden. H. A. T. Schaaper-Coppens. WIJ WENSEN BETERSCHAP Mejuffrouw M. G. Koppen en de heren C. J. Barbiers, H. van Binsbergen, M. P. H. Franssen (filiaal Heerlen), W. Jongs- ma, H. Hulst, C. C. Lucke, A. Saez-Saez, mr. H. H. Scholten en A. Verburg zijn langdurig ziek en wij wensen deze col lega's dan ook van harte beterschap. 23

Amstel - Het Spongat | 1962 | | pagina 25